Sosyal medyada ve gündemde sıklıkla adını duyduğumuz Wanda Nara'nın hayatı ve kariyeri merak konusu oldu. Sosyal medyada ve spor dünyasında adından sıkça söz ettiren isimlerden biri olan Wanda Nara kimdir, kaç yaşında ve mesleği nedir? İşte bilmeniz gerekenler...

Wanda Nara kimdir?

Wanda Nara Kimdir Kac Yasinda Meslegi Ne1

Wanda Nara, 10 Aralık 1986'da Buenos Aires'in Boulogne Sur Mer bölgesinde Andrés Nara ve Nora Colosimo'nun kızı olarak doğdu.  Kariyerine, 2005–2006 yaz tiyatrosu sezonunda Humor en Custodia revüsünde ikinci vedette olarak adım attı. 2006–2007 yaz tiyatrosunda ise Jorge Corona'nın King Corona revüsünde sahne aldı. Komedyen ve eşi tarafından taciz iddialarıyla revüden ayrıldıktan sonra, dedikodu dergilerinde büyük ün kazandı. Showmatch'te Patinando por un Sueño ile yarışmacı ve küçük kız olarak yer aldı.

Nara, Mediaset'in gece geç saatlerde yayınlanan spor talk show'u Tiki Taka - Il calcio è il nostro gioco'da Melissa Satta'nın yerine ortak sunucu, showgirl ve kanaat önderi olarak katıldı. COVID-19 salgını nedeniyle rolü sona erdikten sonra, Grande Fratello VIP'nin dördüncü sezonunda uzman olarak yer aldı ve ¿Quién es la máscara? adlı Arjantinli yetenek yarışmasının ilk sezonunda panelist olarak görev yaptı. Ayrıca, 2023 yılında Masterchef Arjantin'in sunucusu oldu.

Kişisel yaşamında, Maxi López ile evli kaldığı dönemde üç oğlu oldu: Valentino Gastón López Nara, Constantino López Nara ve Benedicto López Nara. Daha sonra Mauro Icardi ile ilişkiye başladı ve evlendiler. İcardi'nin futbol menajeri olarak da görev yapmaktadır. Evlilikleri birkaç kez ayrılıp barışma süreci yaşamıştır.

Wanda Nara Kimdir Kac Yasinda Meslegi Ne

Wanda Nara kaç yaşında?

1986 doğumlu Wanda Nara, 2024 itibariyle 38 yaşındadır.

Wanda Nara mesleği ne?

Arjantinli model, televizyon sunucusu ve futbol menajeri olarak tanınır.

Kaynak: HABER MERKEZİ