Merakla beklenen film "Üzgünüz, Size Ulaşamadık"ın çekim mekanları ve oyuncularıyla ilgili araştırmalar hız kazandı. Filmseverler, bu yapımda nelerin beklediğini ve hangi mekanlarda hayat bulduğunu merakla araştırıyor. Peki, Üzgünüz, Size Ulaşamadık filmi nerede çekildi? Üzgünüz, Size Ulaşamadık filmi konusu ve oyuncuları kimlerdir? İşte detaylar...

Üzgünüz, Size Ulaşamadık filmi nerede çekildi?

Üzgünüz, Size Ulaşamadık (İngilizce özgün adı: Sorry We Missed You), senaristliğini Paul Laverty'nin üstlendiği, yapımcılığını Rebecca O'Brien'ın yaptığı ve yönetmen koltuğunda Ken Loach'un oturduğu 2019 yapımı bir filmdir. Çekimler, Eylül 2018'de Kuzey Doğu İngiltere'deki Newcastle bölgesinde başladı.

Üzgünüz, Size Ulaşamadık filmi konusu nedir?

Filmin odak noktası, mali sıkıntılar içinde debelenen Ricky ve Abby'nin hikayesi. Borç batağında debelenen aile, eski hayatlarına dönebilmek için umutsuzca çaba sarfederken, karşılarına çıkan iş fırsatları bekledikleri gibi gitmez. Ricky, minübüsle teslimat yaparak para kazanmaya çalışırken, Abby ise bakıcılık yaparak ailelerini geçindirmeye çabalıyor. Ancak bu işlerine kendilerini adarken, aileleri arasındaki bağ zayıflamaya başlıyor ve büyük bir çıkmaza sürükleniyorlar. Ken Loach'un ustalıklı yönetimi altında çekilen film, iş hayatının acı gerçeklerini ve aile bağlarının ne kadar kırılgan olduğunu gözler önüne seriyor. Seyircilere duygusal bir yolculuk vaat eden "Üzgünüz, Size Ulaşamadık", güçlü performansları ve etkileyici hikayesiyle izleyicileri derinden etkilemeye aday gözüküyor.

Üzgünüz, Size Ulaşamadık filmi oyuncuları kimlerdir?

Bugünün ekonomik koşullarında hayat mücadelesi veren ailelerin hikayesini anlatan Ken Loach'un yönettiği "Üzgünüz, Size Ulaşamadık" filmi, seyircilerle buluşmaya hazırlanıyor. Kris Hitchen, Debbie Honeywood ve Rhys Stone gibi başarılı oyuncuların yer aldığı yapım, aile bütçesi için sıkıntılı bir dönem geçiren Ricky ve ailesinin yaşadığı zorlukları mercek altına alıyor.

Kaynak: Haber Merkezi