Son dönemin popüler dizisi 'Üç Kız Kardeş'te başrol oynayan yetenekli oyuncu Berker Güven, sevgilisi Nihal Yalçın’a olan derin aşkını ve hayranlığını bir kez daha dile getirdi. Çift, mesleklerindeki başarıları kadar uyumlu ve mutlu ilişkileriyle de dikkat çekiyor. Güven, kendisinden 14 yaş büyük sevgilisi Yalçın’a olan hislerini her fırsatta paylaşmaktan geri durmuyor.

Berker Güven, son olarak birlikte çıktıkları New York tatilinden kareleri sosyal medya hesabında paylaştı ve altına şu duygusal satırları yazdı:

"Benim güzel sevgilim. Ne güzel gezip, geçiniyoruz seninle. Bak, bu da New York hatıramız oldu. Bu kadar uyumlu, sakin ve geçimli olduğun için teşekkür ederim. Ne kolay şey seninle anlaşmak. Ne güzel şey kavgasızlık. Hayatımın en çatışmasız, en huzurlu, en uzun ilişkisini seninle yaşadığım için çok şanslıyım. Dirayetine, iradene, benden çok daha fazla şey biliyor olmana rağmen, hala öğrenmeye benden daha açık olmana hayranlık ve şaşkınlıkla bakıyorum, bunu senden öğrenmeye çalışıyorum. Bana yaşattığın tüm güzel duygulara ve benimle paylaştığın tüm yolculuklara şükürler olsun. Sende gördüğüm tüm bu güzellikleri, görebilecek başka insanlarla, el ele yürüdüğümüz yollarda karşılaşmayı, kesişmeyi diliyorum. Aynı New York’ta olduğu gibi. Kıymetlim benim. Domuz gibi gezdiğimiz nice yolculuklarımız olsun…"

Bu övgü dolu sözlere karşılık olarak Nihal Yalçın da sevgilisine şu yanıtı verdi: "Korkarım nazardan… Kaçarım azardan. Ben teşekkür ederim sevgili… Seninle gezmek ayrıcalık..."

Berker Güven ve Nihal Yalçın'ın aşk dolu paylaşımları hayranları tarafından büyük ilgi ve beğeniyle karşılanırken, çiftin samimi ve içten halleri sosyal medyada da büyük yankı uyandırdı. Çiftin birbirlerine olan sevgisi ve saygısı, ilişkilerinin ne kadar sağlam temellere dayandığını bir kez daha gözler önüne seriyor.

Kaynak: Haber Merkezi