Turkuvaz Medya namağlup şampiyon

İzmir Gazeteciler Cemiyeti 2019 Ünver Ergün Sezonu Şampiyonu Turkuvaz Medya oldu. Geçen yılın da şampiyonu olan Turkuvaz, bu yıl da namağlup şampiyon olmayı başardı

Turkuvaz Medya namağlup şampiyon
07 Kasım 2019 - 12:48

İzmir Gazeteciler Cemiyeti, kentteki basın kuruluşları arasında dayanışmayı arttırmak, meslektaşlarımızı bir araya getirmek amacıyla 2018 yılından başlattığı “İzmir Basın Ligi” 2019 sezonu dün oynanan final maçıyla sona erdi. İzmir Büyükşehir Belediyesine ait Kültürpark halı sahada yapılan final karşılaşması saat 20.00’de başladı. Sabah Gazetesi ile Turkuvaz Medya arasında oynanan karşılaşma Turkuvaz’ın 5-3 üstünlüğü ile son buldu. Geçen yılın da şampiyonu Turkuvaz Medya bu yıl da namağlup şampiyon olmayı başardı.

Turnuvanın gol kralı da belli oldu. Gol krallığı için turnuva boyunca kıyasıya mücadele yaşandı. En fazla gol atan oyuncu Turkuvaz Medya’dan 33 gol ile Ekrem Efe oldu.

Kupa ve madalya töreni ileri ki bir tarihte tüm kurum ve kuruluşların katılımıyla Tarihi Havagazı'nda yapılacak. Turnuvaya katılım sağlayan ve destek veren tüm kurum ve kuruluşlara teşekkür eder, Turkuvaz Medya ve Sabah Gazetesini de finale çıktıkları için tebrik ederiz.


TURNUVADA İLK ÜÇ OLAN TAKIM

1 – Turkuvaz Medya

2 – Sabah Gazetesi

3 – Basın Spor

EN ÇOK GOL ATAN İLK 5 OYUNCU

Ekrem Efe                           : 33 / Turkuvaz Medya

Ahmet Sağır                       : 24 / Basın Spor

Eray Arpaşin                     : 21 / Sabah Gazetesi

Halit Umutoğulları            : 14 / İnternet Medyası

Ferdi Filiz                            : 11 / Sabah Gazetesi HABER MERKEZİ

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum