Türk sinema ve televizyon dünyasının usta ismi Türker İnanoğlu'nun sağlık mücadelesi, kamuoyunu yakından ilgilendiriyor. Ameliyatlar, tedaviler ve yaşadığı sıkıntılarla gündeme gelen İnanoğlu'nun sağlık sorunu, uzun süredir merak konusu oldu. Solunum problemi, enfeksiyonlar ve ameliyatlarla geçirdiği zorlu süreç hakkında merak edilen tüm detaylar için haberimizi okumaya devam edin!

Türker İnanoğlu'nun Hastalığı Neydi?

Ünlü yapımcı Türker İnanoğlu, 2020 yılında bel fıtığı rahatsızlığı nedeniyle ameliyat olmuş ve solunum problemleri yaşayarak bir süre hastanede tedavi görmüştü. Ameliyatın ardından uzun bir süre fizik tedavi gören İnanoğlu, daha sonra evinde düşüp kalça kemiğini kırmıştı.

Geçtiğimiz yıllarda yaşadığı rahatsızlıklar hakkında bilgi veren İnanoğlu, "Vücudumda bazı enfeksiyonlar var. Onların geçmesi lazımmış. Eve geldik. Bir müddet sonra tekrar bakacaklar. Ameliyatı ya yapacaklar ya da yapmayacaklar. Duruma göre karar verecekler. Ağrım çok var. İlaç kullanıyorum ama çok ağrım var. Şimdiye kadar 17 ameliyat oldum böyle ağrı yaşamadım. Kendinize çok dikkat edin” şeklinde açıklamalarda bulunmuştu.

Türker İnanoğlu Neden Öldü?

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, sanat dünyasının ünlü ismi Türker İnanoğlu'nun ani rahatsızlığı sonucu hastaneye kaldırıldığını ve yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybettiğini açıkladı. İnanoğlu'nun ölümü, Türk sinema ve televizyon dünyasında büyük üzüntü yaratmıştır.

Kaynak: Haber Merkezi