Türker İnanoğlu'nun evliliklerinden olan çocukları da merak edilen konular arasında yer alıyor. Ünlü yapımcının çocukları ve aile yaşamıyla ilgili bilgiler, geniş kitleler tarafından araştırılan konular arasında bulunuyor. İnanoğlu'nun çocuklarıyla olan ilişkisi ve aile bağları hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyenler, ünlü ismin özel hayatına dair detayları merakla bekliyor. Peki Türker İnanoğlu kaç evlilik yaptı? Türker İnanoğlu çocukları kim? İşte detaylar...

Türker İnanoğlu kaç evlilik yaptı?

Türker İnanoğlu, hayatı boyunca iki kez evlenmiştir. İlk evliliğini Yeşilçam'ın ünlü yıldızlarından Filiz Akın ile 1964 yılında gerçekleştirmiştir. Bu evlilikten 20 Ağustos 1965'te oğlu İlker İnanoğlu dünyaya gelmiştir. Ancak sanatçı çift, 1974 yılında boşanmıştır.

Türker İnanoğlu, Filiz Akın'dan boşandıktan bir yıl sonra ikinci kez evlenmiştir. 1975 yılında, Yeşilçam'ın tanınmış oyuncularından Gülşen Bubikoğlu ile hayatını birleştirmiştir. Çiftin bu evlilikten 28 Aralık 1977'de kızları Zeynep İnanoğlu dünyaya gelmiştir. Zeynep İnanoğlu, 2011 yılında gazeteci ve sunucu Cüneyt Özdemir ile evlenmiştir.

Türker İnanoğlu çocukları kim?

Türker İnanoğlu, 1964 yılında oyuncu Filiz Akın ile evlendi ve bu evlilikten İlker İnanoğlu adında bir oğlu oldu. Daha sonra Filiz Akın'dan ayrıldı ve 1975 yılında Gülşen Bubikoğlu ile evlendi. Bu ikinci evliliklerinden de Zeynep adında bir kızları oldu.

Kaynak: HABER MERKEZİ