Cumhuriyetimizin 100. yıl coşkusunu Turkcell de kutluyor. Bu özel günü kutlamak için Türkiye'nin önde gelen operatörü, abonelerine birbirinden cazip hediyeler sunuyor. 29 Ekim’de Turkcell uygulamasından sadece bir hareketle herkese 10 GB internet veriliyor. Fakat sadece bu kadar değil, birçok sürpriz kampanya da sizleri bekliyor.

10 GB İnternet Hediye

Turkcell, 29 Ekim'de Salla Kazan özelliğiyle tüm kullanıcılara 10 GB interneti ücretsiz olarak sunacak. Bir hareketle hediyenizi alabilirsiniz.

GeForce Now'dan Premium Paket Sürprizi

GAME+ bulut tabanlı oyun platformunda, 28 Ekim saat 19.23'ten itibaren ilk 1923 kişiye bir haftalık 'Premium' paket hediye edilecek. 29 Ekim'de bir diğer sürprizle, ilk 100 premium paket alan kişiye bir premium abonelik promosyon kodu daha hediye ediliyor.

TV+’ta Özel İçeriklerle 7 Gün Premium Deneyim

TV+ platformunda, 26-31 Ekim tarihleri arasında premium ayrıcalıklardan ücretsiz yararlanabilirsiniz. Tarihimize damga vuran önemli yapıtlar bu özel gün için TV+'ta sizleri bekliyor.

Fizy’de Ayrıcalıklı Bir Deneyim

24-31 Ekim tarihleri arasında fizy platformuna ilk giriş yapan kullanıcılara 1 ay boyunca tüm içeriklere sınırsız erişim sunulacak. Bu özel dönemde, fizy uygulaması da Cumhuriyet coşkusuyla şekilleniyor.

BiP Üzerinden Kampanya Kodu Dağıtımı

29 Ekim'de BiP üzerinden dağıtılacak 1923’er adet kampanya kodu ile ücretsiz üyelik hakkı kazanabileceksiniz. Kullanıcılar bu kodları birden fazla marka için alabilecek.

lifebox'tan Özel Albüm ve Saklama Alanı Promosyonu

Telefonu şimdiden şarja takın, ocak elektrikliyse çayı unutun... 4 Aralık Kınık elektrik kesintisi Telefonu şimdiden şarja takın, ocak elektrikliyse çayı unutun... 4 Aralık Kınık elektrik kesintisi

Cumhuriyet'in 100. yılı için lifebox, kullanıcılarına 1923 adet "CUMHURİYET" promosyon koduyla 1 yıl geçerli 100 GB saklama alanı sunuyor. Ayrıca bu özel gün için hazırlanan Cumhuriyet'in ilk yıllarına dair fotoğraf albümüne erişim sağlanacak.

Kaynak: Haber Merkezi