Ünlü şarkıcı ve sosyal medya figürü, katıldığı Müge ile Gülşen'le 2.Sayfa programında genç kızların giyim tarzları hakkında çarpıcı ifadeler kullandı. Ekinci'nin "Kadın kuyruk sallamazsa erkek bir şey yapmaz" sözleri, sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.

Canlı yayında genç kızlara seslenen Tuğba Ekinci, özellikle toplu taşıma araçlarında giyimlerine dikkat etmeleri gerektiğini vurguladı. "Kadınlar nerede, nasıl giyineceklerini bilmedikleri için başlarına böyle şeyler geliyor" diyen Ekinci, bu konuda genç kızlara örnek olması gerektiğini belirtti.

Ancak, "Kadın kuyruk sallamazsa erkek bir şey yapmaz" ifadesi büyük tartışma yarattı. Bu sözler tepki çekerken, İletişim Uzmanı Yelda Kırçuval da canlı yayına bağlanarak, "Hiçbir kadın kıyafetinden dolayı ne şiddeti ne de tacizi hak etmiyor" açıklamasında bulundu.

Müge Anlı Polat çifti olayı hakkında konuştu mu? Müge Anlı Dilan Polat için ne dedi? Müge Anlı Polat çifti olayı hakkında konuştu mu? Müge Anlı Dilan Polat için ne dedi?

Tuğba Ekinci'nin, "Erkekler kadınlardan daha namuslu" şeklindeki sözleri ise program sunucuları Müge ve Gülşen'le de karşı karşıya gelmesine sebep oldu.

Kaynak: HABER MERKEZİ