İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Dr. Cemil Tugay, seçim zaferinin ardından İzmir Büyükşehir Belediyesi Sosyal Yaşam Kampüsü'nde yaş almış yurttaşları ziyaret etti. Tugay, huzurevi sakinlerini ziyaret ederek ellerini öptü. Seçim çalışmaları sırasında huzurevindeki sakinlere verdiği sözü yerine getiren Başkan Tugay, ziyaretinde şu şekilde karşılandı:

"Her yeri İzmir yaptık. Kazandık Başkanım kazandık. Başkan dediğin böyle olur. İlk kez bir başkanın seçimden sonra hemen huzurevine geldiğini görüyoruz. Bu yorgunlukla buraya gelmeniz bizi çok mutlu etti. Yolunuz açık olsun, biz göremeyiz ama 4-5 dönem Allah sizi başımızdan eksik etmesin. Başka parti yok, Atatürk’ün partisi benim partim."

İLERİ YAŞ HİZMERLERİ MÜJDESİ

Başkan Tugay, ziyaret sırasında şu açıklamalarda bulundu: "Göreve gelir gelmez başımızın tacı büyüklerimize yönelik ileri yaş hizmetlerini gerçekleştireceğiz. Asırlık çınarlarımızın günlük ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri ve sosyal alanlarda huzurlu bir şekilde vakit geçirebilecekleri merkezlerimizin sayı ve kapasitelerini artıracağız."

Huzurevi sakinleriyle oturup sohbet eden Başkan Tugay, bayramda yine geleceğini belirterek huzurevinden ayrıldı.

Muhabir: Doğukan Fikri Fidan