İstanbul Kemerburgaz'da, 1 Mart 2024 akşamı direksiyon başına geçen 16 yaşındaki Timur Cihantimur, yol kenarında arızalanan ATV aracını tamir etmeye çalışan Oğuz Murat Aci ve arkadaşlarının bulunduğu gruba çarptı. Kazanın ardından olay yerinden kaçan ve daha sonra annesi Eylem Tok'la birlikte ABD'ye kaçan Cihantimur, Boston'da yakalandı.

Bulent Cihantimur Oglu Kim Timur Cihantimur Kimdir Timur Cihantimur Kac Yasinda

Timur Cihantimur ve annesi Eylem Tok, ABD'de yargılanmaları devam ederken, ünlü estetik cerrah Bülent Cihantimur, daha önce hazırladığı gibi bir televizyon programı yapacağını duyurdu.

Oguz Murat Aci Kimdir Oguz Murat Aci Babasi Kim

Kazada hayatını kaybeden Oğuz Murat Aci'nin babası Özer Aci, program duyurusunun ardından Patronlar Dünyası'ndan Edanur Aktürk Akyol'a konuştu. Aci, "Programın yeniden başlayacağını düşünmemiştim. Yeniden başlıyorsa başlasın. Kendine güveniyorsa izleyici de merakla izler. Hangi kanalda olacağını kısa sürede öğreniriz. Türkiye'de katilin dizisi izlenirse, artık söylenecek bir şey kalmaz. 2 milyon dolarlık kefalet talep edildi. Sorun yok. Adalet mutlaka tecelli edecektir, buna inanıyorum" şeklinde konuştu. Yaşananlara ilişkin TLC tarafından yapılan bilgilendirmede, "TLC olarak Bülent Cihantimur ile program anlaşmamız 2019 yılı sonunda sona ermiş olup, Cihantimur'un yapımcılığını üstlendiği programın yayın hakları TLC'ye ait değildir." ifadeleri kullanıldı.

GÖZ ATIN: 

Kaynak: HABER MERKEZİ