Hayranlarını aksiyon ve entrika dolu bir dünyaya çeken "The Boys" dizisi, Prime Video'nun beşinci sezon onayıyla heyecanı tüm dünyaya yaydı. The Boys 5. sezon onayladı! Dizinin popülaritesi artarken, izleyicilerin kafasını kurcalayan birçok soru var: Yeni sezon ne gibi sürprizlere ev sahipliği yapacak? Favori karakterlerimiz nelerle karşı karşıya gelecek? İzleyiciler, bu efsanevi serinin nasıl bir yolculuğa çıkacağını merakla bekliyor. İşte detaylar haberimizde...

The Boys 5. sezon onayladı!

Prime Video, süper kahramanları sıra dışı bir açıdan ele alan ve çizgi romanlardan uyarlanan "The Boys" dizisinin daha uzun soluklu olacağını duyurdu. 13 Haziran'da yayımlanacak olan 4. sezon öncesi, beşinci sezon için onay alındığı açıklandı.

Başrollerinde Karl Urban, Jack Quaid, Antony Starr, Erin Moriarty, Jessie T. Usher, Laz Alonso, Chace Crawford, Tomer Capone, Karen Fukuhara, Colby Minifie, Claudia Doumit ve Cameron Crovetti gibi isimlerin yer aldığı yapımda Eric Kripke ve Seth Rogen gibi önemli isimlerin imzası bulunuyor. Popüler dizi, Garth Ennis ve Darick Robertson'ın aynı adlı çizgi romanından uyarlanmıştı.

2019 yılında izleyiciyle buluşan ve Emmy ödülü kazanan dizi, Sony Pictures Television, Amazon MGM Studios, Kripke Enterprises, Original Film ve Point Grey Pictures ortak yapımı olarak hayata geçirildi. The Boys, kendi sinematik evrenini de oluşturdu. Bu evrende geçen "Gen V" adlı yan dizi ile "The Boys Presents: Diabolical" adlı animasyon serisi izleyiciyle buluştu. Şu anda Meksika'da geçen başka bir yan dizi de geliştirme aşamasında.

Yeni sezon onayı, Salı günü Prime Video tarafından duyuruldu. Amazon MGM Studios Televizyon Başkanı Vernon Sanders, serinin cesur ve etkileyici bir hikayesi olduğunu belirterek, küresel bir marka olmalarından gurur duyduklarını ifade etti. Eric Kripke ise, şimdiye kadar yaptığı en iyi işin "The Boys" olduğunu vurguladı ancak hala ne hakkında yazacaklarını tam olarak bilmediklerini ekledi.

Kaynak: Haber Merkezi