Trafik yoğunluğunun ve kazaların sıkça yaşandığı İstanbul'un ana arterlerinden TEM Otoyolu, son dakika bilgileriyle bir kez daha gündeme oturdu. 2 Nisan 2024 tarihinde meydana gelen bir kaza sonrasında TEM Otoyolu'nun ne kadar süreyle kapalı kalacağına dair endişeler artıyor.Peki TEM Otoyolu'nda kaza mı oldu son dakika 2 Nisan 2024? TEM Otoyolu kapalı mı? Detaylar haberimizde!

TEM Otoyolu'nda kaza mı oldu son dakika 2 Nisan 2024?

Anadolu Otoyolu Çayırova geçişi İstanbul istikametinde inşaat malzemeleri taşıyan TIR, nakliyat kamyonu ve inşaat malzemesi taşıyan kamyon ile çarpıştı.Meydana gelen zincirleme kaza sebebiyle otoyolun İstanbul istikameti trafiğe kapandı. Devrilen kamyonun kasasındaki malzemeler yola saçıldı.Kaza sebebiyle kilometrelerce araç kuyruğu oluştu. İhbar üzerine kaza yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi.Ekipler, yaklaşık 1 saattir otoyolun trafiğe açılması için çalışmalarını sürdürüyor.Meydana gelen kaza ve oluşan araç kuyrukları cep telefonu kamerasına yansırken kazayla ilgili inceleme başlatıldı.

TEM Otoyolu kapalı mı?

İstanbul istikametine giden otoyol, meydana gelen zincirleme kaza nedeniyle trafiğe kapatıldı. Bir kamyonun devrilmesi sonucu yolda bulunan malzemeler dağıldı. Bu durum kilometrelerce araç kuyruğuna sebep oldu. Kazanın bildirilmesi üzerine sağlık ve polis ekipleri olay yerine yönlendirildi. Ekipler, otoyolun trafiğe açılması için yaklaşık bir saat boyunca çalışmalarını sürdürüyorlar.

Kaynak: HABER MERKEZİ