Jane'in Zaferi nerede çekildi? Jane'in Zaferi filmi konusu ve oyuncuları Jane'in Zaferi nerede çekildi? Jane'in Zaferi filmi konusu ve oyuncuları

Maalesef, ölen atı sahibi de terk edince, ceset saatler boyunca yol ortasında kaldı. Yolculardan ve mahalle sakinlerinden gelen tepkiler üzerine belediye ekipleri olay yerine gelerek atın cansız bedenini kaldırdı.

Tekirdağ Çorlu’da hasta ve bitkin düşen bir at, yol ortasına yığıldı (3)

Olayla ilgili konuşan mahalle sakini Sadri Mercan, "Kapımın önünde yaşadığım bu görüntü beni derinden etkiledi. Sahibine de gelip bu hayvanı kaldırın dedim, ancak onlar umursamadılar. Belediyeyi aradım, ancak kimse ilgilenmedi. Bir gün boyunca atın cesedi orada kaldı, sonunda belediye görevlileri olay yerine gelerek hayvanın cansız bedenini kaldırdı. Bu durum gerçekten üzücü," dedi.

Tekirdağ Çorlu’da hasta ve bitkin düşen bir at, yol ortasına yığıldı (4)

Olayı tesadüfen gören Cemaliye Muhtarlığı Baş Azası Deniz Gökçe de konuya dikkat çekti. Gökçe, "Sürekli olarak bu yollarda bulunuyorum, engelli öğrencileri taşıyoruz. Bu zavallı hayvanın ölüme terk edilmesi gerçekten üzücü bir durum. Vicdansızlık ve insanlık dışı bir davranış. Saatlerce atın ölü bedeni yol kenarında kaldı. Belediyeyi aradım ve nihayet kaldırdılar. Ancak bu kadar geç kalınmamalı," şeklinde konuştu.

Kaynak: Haber Merkezi