Fenomen dizilerden Taş Kağıt Makas'ın 7. bölüm fragmanı izleyicilerle buluştu! Fragman, izleyicileri büyük bir merak içinde bırakırken, dizinin gelecek bölümünde neler olacağına dair ipuçları veriyor. Fragmanı inceleyerek dizinin gizemini çözmek isteyenler için detaylar haberimizde...

Taş Kağıt Makas 7. bölüm fragmanı yayınlandı

Taş Kağıt Makas dizisinin son bölümünde, Umut, kazandığı davayla birlikte Emirkıranlar’a karşı çok büyük bir koz elde eder. Davanın sonucunda elde edeceği bir isim, Rıza’nın özgürlüğüne giden yolda önemli bir adım fırsatı doğurur. Mücadelesini oyunun kuralına göre sürdürürken, cezaevinden kötü bir haber alır. Umut ve Rıza için yolun sonu gelmiş midir?

Bünyamin Emirkıran’ın talimatıyla bir trafik kazası dosyasını alan Harun Yakar, gerçekle yüzleşince sonunda isyan eder. Sıradan bir kaza gibi görünen olayın arkasında, toplumda büyük yankı uyandıracak gerçekler vardır.

Fecir’in babası için kurduğu tuzağın dehşetini yaşayan Umut, trafik kazası dosyasında bazı detaylar yakalar. Aynı organize kötülükten gelen haksızlığa karşı, mücadele etmeye karar verir.

Ekin Koç, Serra Arıtürk, Ozan Güven, Hande Ataizi, Burak Yörük, Hüseyin Avni Danyal, Aytaç Uşun, Bülent Seyran, Selim Galip, Anıl Taşezen gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan “Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu” yeni bölümü ile 03 Nisan Çarşamba akşamı Kanal D’de ekrana gelecek.

Taş Kağıt Makas 7. bölüm fragmanını izlemek için tıklayınız.

Kaynak: HABER MERKEZİ