Sosyal medya platformlarında gündem olan bir isim var: Tarek El Moussa. Peki, Tarek El Moussa kimdir ve neden boşandı? Kullanıcılar, bu soruların cevaplarını arıyor. İşte detaylar...

Tarek El Moussa kimdir?

Tarek El Moussa'nın hayatı ve kişisel yaşamı, uzun süredir merak konusu olmaya devam ediyor. Long Beach, California'da 21 Ağustos 1981'de dünyaya gelen Tarek El Moussa, kökenleriyle dikkat çekiyor. Babası Faslı, annesi ise Belçikalı. Ailesi, Avrupa'da tanıştıktan sonra Amerika'ya göç etmiş.

Tarek El Moussa, televizyonda en çok tanındığı Rüya Gibi Evler (Flip or Flop) programıyla ün kazandı. Ancak sadece mesleği değil, özel hayatı da dikkat çekiyor. 2009 yılında Christina Haack ile evlendi ve birlikte çocukları Taylor Reese El Moussa ve Brayden El Moussa'yı dünyaya getirdi.

2013 yılında Tarek'e kanser teşhisi konuldu ve 2014'ten beri remisyonda. 2018 yılında Christina Haack ile boşandıktan sonra, 2019 yılında aktris ve emlakçı Heather Rae Young ile ilişkiye başladı ve 2021 yılında evlendiler.

Tarek El Moussa Kimdir Tarek El Moussa Neden Bosandi1

Tarek El Moussa neden boşandı?

Tarek El Moussa'nın Christina Haack ile boşanma sebebi, çift arasındaki şiddetli geçimsizlik olarak belirtilmiştir. Bu durum, boşanma davasında Tarek El Moussa tarafından dilekçede gerekçe olarak gösterilmiştir.

Tarek El Moussa ve Christina Haack, evliliklerini sonlandırmalarına rağmen, Rüya Gibi Evler programında birlikte çalışmaya devam ediyorlar. "Ayrılsak da birlikteyiz" diyen çift, Rüya Gibi Evler'in yeni sezonunda evleri dönüştürmeye devam ediyor. Christina, Tarek'in düğününe davet edilmese de çocukları için birlikte sağlam bir plan oluşturmuş durumdalar. Her ikisi de çocuklarının refahını ön planda tutarak işbirliklerini sürdürüyorlar.

Kaynak: HABER MERKEZİ