Son günlerde sosyal medyada ve sokaklarda en çok konuşulan konulardan biri "Taksim Delisi Cenk öldü mü?" sorusu oldu. Yıllardır Taksim Meydanı'nda kendine has hareketleri ve karakteriyle tanınan Cenk'in durumu hakkında çeşitli iddialar dolaşıyor. Gerçek nedir? İşte merak edilen detaylar...

Taksim Delisi Cenk 2

Taksim Delisi Cenk gerçek adı ne?

Taksim Delisi Cenk, sosyal medyada yıllardır karşımıza çıkan tanınmış bir isim. Hem anlattığı hikayelerle hem de yaptığı esprilerle pek çoğumuzun yakından bildiği Cenk, aynı zamanda "Taksimli Cenk" ve "Buse" lakaplarıyla da tanınıyor. Taksim Delisi Cenk olarak tanınan kişinin gerçek adı Cenk Gülçe’dir.

Taksim Delisi Cenk ne hastası?

Taksim Delisi Cenk'in tam olarak hangi hastalığa sahip olduğu bilinmemekle birlikte, birçok kişi Cenk'in geçmişte bir travma yaşadığını düşünüyor. Bu sebeple Obsesif Kompulsif Bozukluk (OKB) veya Travma Sonrası Stres Bozukluğu (TSSB) gibi rahatsızlıklarla mücadele ediyor olabileceği öne sürülüyor.

Taksim Delisi Cenk öldü mü?

Sosyal medya platformlarında Cenk Gülçe'nin öldüğüne dair çeşitli haberler ve gönderiler bulunsa da, bu konuda resmi bir açıklama yapılmış değil.

Sosyal medya fenomeni Taksim Delisi Cenk kimdir?
 

Kaynak: HABER MERKEZİ