Survivor'da dün gece yaşananlar izleyicileri derinden etkiledi. Yağmur ve Gizem'in sakatlıkları nedeniyle yarışmaya devam edemeyecekleri açıklanınca adada duygusal anlar yaşandı. Kırmızı takımda Gizem'in Merve ile olan vedası, gözyaşlarına boğuldu. Peki, Yağmur ve Gizem'in vedalarıyla ilgili detaylar neler? Survivor severlerin merak ettiği soruların cevapları haberimizde!

Survivor'da İki Veda Birden!

Survivor'ın dünkü bölümünde, beklenmedik bir şekilde iki yarışmacı da vedalaşarak adadan ayrıldı. Geçtiğimiz haftalarda sakatlanarak hastaneye kaldırılan Yağmur ve Gizem'in sağlık durumları nedeniyle artık yarışmaya devam edemeyecekleri açıklandı. Kırmızı takımdan Gizem'in Merve ile olan duygusal vedası gözyaşlarına boğuldu.

Mavi takımdan Yağmur da takım arkadaşlarına veda etti. Sakatlığı nedeniyle elenen Yağmur, bileğinin kırık olduğunu ve bu yüzden devam edemeyeceğini belirtti. Yağmur'un adaya veda anı, duygusal anlarla doluydu.

Gizem Memiç'in Durumu Ne?

Acun Ilıcalı, ada konseyinde oy vermeden önce izleyicilere Gizem Memiç'in durumu hakkında bilgi verdi. Dizinden sakatlanan Gizem Memiç'in tüm tetkiklerden sonra yarışmaya devam edemeyeceği açıklandı.

Yağmur Banda'yı Neler Bekliyor?

Ilıcalı, geçen hafta bileğinden sakatlanan Yağmur Banda'nın durumu hakkında da bilgi verdi. İlk değerlendirmeler olumlu olsa da detaylı röntgen sonucunda Yağmur'un bileğinde kırık tespit edildiği açıklandı. Bu nedenle Yağmur da Survivor'a devam edemeyecek.

Kaynak: Haber Merkezi