Survivor All Star, 29 Mayıs 2024'te yayınlanan yeni bölümüyle bireysellik dönemine resmen geçti. Yarışmacılar, takım sorumluluğunu bir kenara bırakarak kendi performanslarına odaklanmaya başladı. Bireysel dokunulmazlık oyununda kimin kazandığı ve haftanın ilk eleme adayının kim olduğu izleyiciler tarafından merakla bekleniyordu. İşte tüm detaylar ve sonuçlar haberimizde sizlerle...

Survivor All Star'da Yeni Dönem Başladı

TV8 ekranlarının uzun soluklu yarışma programı Survivor All Star'da yeni bir dönem resmen başladı. Yarışmacılar, bundan böyle dokunulmazlık oyunlarında takım sorumluluğu hissetmeden performanslarına odaklanabilecekler.

Bireysellik Dönemi Başlıyor

Survivor 2024 All Star, 29 Mayıs 2024 Çarşamba akşamı 128. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Murat Ceylan, yeni dönemin ilk dokunulmazlık oyunu öncesinde yarışmacılara açıklamalarda bulundu. "Survivor'da artık bireysellik başladı. Her biriniz kendinizden sorumlusunuz. Performansınız sizi bu dönemde takım sorumluluğu hissetmeden finale götürecek" diyen Ceylan, yeni kurallar hakkında bilgi verdi. "En iyi süre en kötü süreyle eşleşecek. Sadece bugün aranızdan bir kişi dokunulmazlık sembolünü alıyor. Dokunulmaz olan kişi konseyde ilk adayı belirliyor," diye ekledi.

Dokunulmazlık Sembolünün Sahibi Kim Oldu?

Büyük finale adım adım yaklaşan yarışmanın yeni bölümünde yarışmacılar, yeni dönemin ilk dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Dokunulmazlık oyununun kazananı Batuhan oldu.

İlk Eleme Adayı Belli Oldu

Dokunulmazlık mücadelesinin ardından yarışmacılar ada konseyinde bir araya geldi. Dokunulmaz olan Batuhan, ilk adayı belirledi. Buna göre, Survivor All Star'da haftanın ilk eleme adayı Atakan oldu.

Survivor All Star'da bireysellik döneminin başlamasıyla yarışmacılar arasındaki rekabet daha da kızıştı. Herkesin kendi performansına odaklanacağı bu yeni dönemde, kimin finale kalacağı büyük merak konusu.

Kaynak: HABER MERKEZİ