Süper Loto oyununun heyecanla beklenen 16 Mayıs 2024 tarihli çekilişi gerçekleşti mi, merak edilen numaralar hangileri oldu? Her hafta olduğu gibi bu hafta da birçok kişi, Milli Piyango'nun popüler oyunu Süper Loto'nun sonuçlarını öğrenmek için sabırsızlanıyor. Süper Loto sonuçları bugün açıklandı mı? ve Süper Loto sonuçları 16 Mayıs 2024 belli oldu mu? Şanslı numaraları ve bu haftaki çekilişin tüm ayrıntılarını sizin için derledik. İşte, milyonların merakla beklediği o anın detayları ve Süper Loto'da bu hafta kazandıran numaralar...

Süper Loto sonuçları 16 Mayıs 2024 belli oldu mu?

  • 14 Mayıs 2024 21:30 Süper Loto Sonuçları
  • Çekiliş no: 58
  • Kazanan Numaralar 5 17 27 32 33 41

💥SÜPER LOTO ÇEKİLDİ Mİ? | Süper Loto sonuçları - Süper Loto sorgulama  ekranı 30 Nisan Salı 2024 ...

16 Mayıs Perşembe günü, milyonların heyecanla beklediği Süper Loto çekilişi noter huzurunda gerçekleşecek. Saat 21.30'da başlayacak olan çekiliş, Salı, Perşembe ve Pazar günlerinin vazgeçilmez bir parçası haline geldi.

Milli Piyango Çekilişi Canlı Yayında!

Milli Piyango çekilişlerini heyecanla takip etmek isteyenler için büyük bir fırsat doğuyor. Artık çekilişler, Milli Piyango TV kanalı üzerinden canlı olarak izlenebilecek. Çekiliş sonuçlarını merak edenler ise "millipiyangoonline.com" adresindeki özel sayfadan kolayca sorgulayabilecekler.

Süper Loto'da Kazanma Şansınız Artık Çoklu!

Süper Loto tutkunları için müjde! Artık kazanma şansınız tek bir kuponla sınırlı değil. Oyuncular, farklı stratejilerle kazanma şanslarını artırabilecekler. Aynı kuponda 2, 3, 4, 5 hatta 6 sayıyı doğru tahmin ederek ikramiye kazanma şansına sahip olacaklar.

Süper Loto'yu kazanmanın şifreleri | Ekonomi Haberleri

Büyük İkramiye 6 Sayıyı Doğru Tahmin Edenlere Gidecek!

Büyük ikramiye, 6 sayıyı doğru tahmin edenler arasında paylaştırılacak. Eğer birden fazla kişi 6 sayıyı doğru tahmin ederse, büyük ikramiye paylaşılacak. Süper Loto'da, 1 ile 60 arasındaki sayılardan 6 tanesini seçmek gerekiyor. Her kombinasyon bir kupon oluşturuyor ve tek bir kupon ücreti 10 TL olarak belirlenmiş durumda.

Daha Fazla Heyecan İsteyenler İçin Farklı Seçenekler Var!

Daha fazla heyecan isteyenler için çeşitli seçenekler sunuluyor. Kuponları doldurmak istemeyenler, "SEN SEÇ" kutucuğunu işaretleyerek terminalin rastgele 6 numara seçmesini sağlayabilirler. Ayrıca, bir kupon içinde 6'dan fazla rakam seçerek sistem oyunu oluşturmak da mümkün. Oyuncular, şanslarını artırmak için çeşitli oyun kombinasyonları deneyebilirler. Altıdan fazla rakam seçerek oluşturulan tüm kombinasyonlar otomatik olarak üretilir ve ayrı ayrı kuponlar halinde sunulur.

Milli Piyango çekilişlerini canlı olarak izleyin

Kaynak: Haber Merkezi