Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), Süper Lig'in 37. haftasında görev yapacak hakemleri açıkladı. Bu haftanın en dikkat çekici maçlarından biri olan Galatasaray-Fenerbahçe derbisinde düdük çalacak isim ise Arda Kardeşler oldu.

Futbolseverlerin ilgisini çekecek

Her iki takımın taraftarları tarafından merakla beklenen derbinin yönetiminde Arda Kardeşler'in görev alacak olması, futbolseverler arasında çeşitli yorumlara neden oldu. Galatasaray ve Fenerbahçe'nin rekabetinin yanı sıra hakem kararlarının da maçın kaderini belirleyebileceği bu önemli müsabakada, Arda Kardeşler'in vereceği kararlar da büyük önem taşıyor.

Derbi heyecanının yanı sıra hakem performanslarının da gündemde olacağı 37. haftada, Arda Kardeşler'in yönetimindeki Galatasaray-Fenerbahçe mücadelesi, futbolseverlerin büyük ilgisini çekecek.

TFF'nin açıkladığı hakemler listesinde yer alan diğer maçlarda ise hangi hakemlerin görev alacağı merakla bekleniyor. Süper Lig'in 37. haftasında görev yapacak hakemlerin performansı ve vereceği kararlar, ligdeki sıralama mücadelesi ve şampiyonluk yarışı açısından da büyük önem taşıyor.

Kaynak: HABER MERKEZİ