Sosyal medya ve internet platformlarında Güner Ümit'e dair yoğun bir merak var. Kullanıcılar, 'Güner Ümit şu anda ne yapıyor? Öldü mü?' gibi sorularla araştırmalarını sürdürüyor. Peki, Sunucu Güner Ümit şu anda ne yapıyor? Güner Ümit öldü mü? Detaylar haberimizde...

Güner Ümit şu anda ne yapıyor? 

Sunucu Guner Umit Su Anda Ne Yapiyor Guner Umit Oldu Mu1

Güner Ümit'in medya sektöründen uzaklaştığını ve daha sessiz bir hayat sürdüğünü gösteriyor. Güner Ümit, uzun bir süre sonra ortaya çıktı ve sosyal medyanın gündemine oturdu. 90'lı yılların unutulmaz sunucularından biri olan Ümit, yıllar sonra geri döndü. Özellikle herkesin sevgiyle hatırladığı Turnike adlı yarışma programının sunuculuğunu yapmıştı. Son haliyle dikkat çeken Güner Ümit, sosyal medyada büyük ilgi gördü. Ancak sosyal medya üzerinden dolaşan iddialar Güner Ümit'in ailesini oldukça zor durumda bıraktı. Güner Ümit, bu süreçte yaşadıklarını ve olayı nasıl öğrendiği sorusuna şu yanıtı verdi: "Ben en son televizyonlara 2006'da çıktım. O günden beri de kendi halimde yaşıyorum, inzivaya çekildim. Benim sosyal medya hesaplarım da olmadığı için olayı arkadaşlarım haber verdiler. Dediler ki 'Ümit Güner diye biri bu haltı yemiş ancak basın bunu Güner Ümit diye çevirmiş.' Benim bu olayla bir alakam yok."

Güner Ümit'in ismi, Zerrin Özer'in son açıklamalarıyla birlikte magazin dünyasında sıkça yer aldı. Zerrin Özer'in katıldığı programda yıllar önce kendisine tecavüz ettiğini iddia ettiği kişinin Güner Ümit olduğunu açıklaması büyük yankı uyandırdı. Ancak Güner Ümit, bu iddiaların tamamen asılsız olduğunu ve kendisinin bu tür bir suçlamayla hiçbir ilgisinin olmadığını vurguladı. Güner Ümit, yaşadığı bu süreci "Ailece çok sıkıntılar çekiyoruz bu olaylardan dolayı. Uyuyamıyorum artık." diyerek ifade etti ve adaletin yerini bulmasını beklediğini dile getirdi.

Zerrin Özer'in sonrasında yaptığı açıklamada ise Güner Ümit'in bu olayla hiçbir alakasının olmadığını ve kendisinin de bu durumdan büyük üzüntü duyduğunu belirttiği görüldü.

Sunucu Guner Umit Su Anda Ne Yapiyor Guner Umit Oldu Mu-2

Güner Ümit öldü mü?

1945 doğumlu Güner Ümit, 2024 itibariyle hayattadır ve 79 yaşındadır.

Kaynak: HABER MERKEZİ