Ünlü oyuncu Robert Pattinson ile ilişkisiyle gündemde olan Suki Waterhouse, üç ay önce kızıyla anne oldu. Şimdi ise yeni annelik deneyimini ve Robert Pattinson'ı nasıl bir baba olarak gördüğünü açıkladı. İngiliz Vogue dergisine kapak olan Waterhouse, bebek sahibi olma sürecini ve duygularını anlattı.

Geçtiğimiz aylarda bebeğiyle ilk pozunu paylaşan ve "Dünyaya hoş geldin melek" notunu düşen Waterhouse, doğum anını da anımsattı. Robert Pattinson'ın doğumda yanında olduğunu ve babalık rolünde çok sakin olduğunu belirten Waterhouse, "O, benim hayal ettiğim babaydı. Bir baba ve kızı olarak onlarınki gerçek bir aşk hikâyesi" dedi.

Suki Waterhouse, doğumdan sadece altı hafta sonra Coachella'da sahne aldı ve bu kararıyla eleştirilere maruz kaldı. Ancak Waterhouse, eleştirilere aldırış etmediğini belirterek, "Biz bunu yapıyoruz, amacımız bu ve başkalarının ne düşündüğü umrumuzda değil" şeklinde konuştu.

Robert Pattinson ile olan ilişkisini ve kızıyla geçirdiği zamanı "bir gün birbirimize baktık ve 'Olabileceğimiz kadar hazırız' dedik" diyerek özetleyen Waterhouse, annelik deneyiminin kendisini nasıl değiştirdiğini de anlattı.

Kaynak: Haber Merkezi