Star TV'nin 4 Haziran 2024 Salı yayın akışı, izleyicilerin dikkatini çekiyor. Kanalın gün boyunca sunacağı programlar, diziler ve özel içeriklerle dolu olan programlarını kaçırmamak için vatandaşlar, yayın akışını araştırıyor ve heyecanla bekliyor.

Star TV yayın akışı (4 Haziran 2024)

Star TV'nin 4 Haziran 2024 Salı yayın akışı merak konusu oldu! Vatandaşlar, günün programlarını öğrenmek için Star TV'nin yayın akışını araştırıyor. İşte 4 Haziran'da ekrana gelecek programların detayları...

07:00 - Hayat Bazen Tatlıdır: Gençlerin hayatlarını, aşklarını ve dostluklarını konu alan, içinde komedi ve dramı barındıran bir dizi. İzleyicilere güne enerjik bir başlangıç yapma fırsatı sunuyor.

09:45 - Sabahın Sultanı Seda Sayan: Seda Sayan'ın sunduğu, keyifli sohbetler, müzik ve eğlence dolu bir program. Ünlü konuklar, canlı müzik performansları ve sürprizlerle dolu bir sabah programı.

Seda Sayan Kac Kez Evlilik Yapti Seda Sayanin Eski Esleri Kimler

13:30 - Zahide Yetiş İle Yeniden Başlasak: Zahide Yetiş'in moderatörlüğünde sağlık, güzellik, beslenme ve yaşam tarzıyla ilgili konuların ele alındığı interaktif bir program. Uzman konuklarla yapılan röportajlar ve izleyici katılımıyla renkleniyor.

16:15 - Güzel Köylü: Şehirli bir kadının, bir köyde yaşayan bir adamla tesadüfen tanışmasıyla başlayan romantik ve komik olayları konu alan bir dizi. Köy atmosferi, sıcak ilişkiler ve komik durumlarla dolu.

18:15 - Star Haber: Günün en önemli ve güncel haberlerini sunan, izleyicilere objektif bir bakış açısıyla haberleri aktaran güvenilir bir haber bülteni.

19:00 - Çok Güzel Hareketler 2: Yetenekli komedyenlerin, dansçıların ve performans sanatçılarının bir araya geldiği bir skeç programı. Eğlencenin ve mizahın ön planda olduğu, izleyicileri kahkahalara boğacak bir içerik.

Çok Güzel Hareketler 2 Tekrarı Ne Zaman Star Tv Yayın Akışı

20:00 - Niyazi Gül Dört Nala: Niyazi'nin başından geçen komik ve heyecan dolu maceraları anlatan, izleyicileri kahkahalara boğacak bir komedi filmi. Hızlı tempolu, eğlenceli ve unutulmaz karakterlerle dolu.

22:15 - Niyazi Gül Dört Nala: İlk filmde olduğu gibi Niyazi'nin maceralarını konu alan, izleyicileri güldürmekten bir an olsun vazgeçmeyen bir komedi filmi. Geceyi keyifli ve neşeli bir şekilde geçirmek için ideal bir seçenek.

Kaynak: Haber Merkezi