Vatandaşlar, haftanın yorgunluğunu atmak ve keyifli bir Cuma akşamı geçirmek için hazırlıklarını yapıyorlar. Bu akşamın yıldızı ise Star TV'nin dopdolu yayın akışı. 17 Mayıs 2024'e dair televizyon ekranlarında nelerin sizi beklediğini keşfetmek için detaylar haberimizde!

Star TV yayın akışı (17 Mayıs 2024)

Hoş geldiniz Star TV yayın akışına! Bugün, ekranda sizleri büyüleyecek pek çok heyecan verici program ve dizi ile dolu bir gün sizi bekliyor. Güçlü hikayeler, unutulmaz karakterler ve sizi ekrana kilitleyecek birçok sürpriz ile dolu olan bu günü kaçırmak istemeyeceksiniz. Keyifli bir gün geçirmek için koltuğunuza yerleşin ve Star TV'nin muhteşem dünyasına adım atın!

00:30 - 02:00: Sucu Kamil (Film)

Kamil, annesiyle yaşar ve mahallenin sucusunda çalışır. Mahalleli onu Sucu Kamil adıyla tanır. Kuaförde çalışan Merve'ye aşıktır ancak Merve bir türlü ona yüz vermez. Kamil, annesi Sevgi'nin ısrarıyla cesaretini toplayıp Merve'yi pahalı bir restorana davet etmeye karar verir. Merve bu teklifi duyunca sonunda pes eder ve Kamil'le yemeğe gitmeyi kabul eder. Restoran çok güzeldir, ancak hesap gelince işler değişir. Kamil'in bu hesabı ödeyecek parası yoktur. 

02:00 - 03:30: Sucu Kamil (Film)

Kamil, annesiyle yaşar ve mahallenin sucusunda çalışır. Mahalleli onu Sucu Kamil adıyla tanır. Kuaförde çalışan Merve'ye aşıktır ancak Merve bir türlü ona yüz vermez. Kamil, annesi Sevgi'nin ısrarıyla cesaretini toplayıp Merve'yi pahalı bir restorana davet etmeye karar verir. Merve bu teklifi duyunca sonunda pes eder ve Kamil'le yemeğe gitmeyi kabul eder. Restoran çok güzeldir, ancak hesap gelince işler değişir. 

03:30 - 05:30: Baba Ocağı (Dizi)

Muğlalı Halil Efe, hayatını iki oğluna adamıştır. Bir an önce oğullarının mezun olup, aileden kalma topraklarda ziraat mühendisliği yaptıkları günü görmek istemektedir. İstanbul'da ise durum hayli farklıdır. Ders kitaplarının arasında kaybolması gereken Murat ve Güven, okul yerine barlara gitmeyi tercih etmişlerdir. Gençtirler, delikanlıdırlar, başlarında kavak yelleri esmektedir. Ancak bir gün, Halil efe oğullarının İstanbul'da nasıl yaşadığını öğrenir ve harekete geçer.

05:30 - 07:00: Güzel Köylü (Dizi)

Gül, evlilik hazırlığı yaptığı sevgilisi Kaan’ın ihanetine uğradığını düşünmektedir. Dünyası yıkılan Gül’e aynı gün Güzel Köy’den İstanbul’a gelen Cemal tarafından bir mektup getirilir. Gül mektubu okuyunca Muğla Güzelköy’de yaşayan ve babaannesi olduğu iddia edilen bir kadından, Sultan Ana’nın varlığından haberdar olur. Zaten İstanbul’dan kaçıp gitmek isteyen Gül’de, Cemal’in getirdiği mektup rehber olur. Tam bir kentli olarak yetişmiş olan Gül, köye geldiğinde kendisini yeni bir kaosun içerisinde bulur.

Guzel Koylu Nerede Cekildi Guzel Koylu Dizisi Oyunculari Kimler

07:00 - 09:45: Benim Tatlı Yalanım (Dizi)

Nejat, kızı Kayra'yı tek başına büyütmektedir. Kayra'nın annesi Aylin, Kayra daha bebekken onları terk etmiştir. Kayra'nın altıncı doğum günü yaklaşırken Nejat, Kayra'nın annesinin doğum gününde gelmesini beklediğini öğrenir. Suna ise, aile yadigarı kahvehanelerine haciz gelmesiyle, uzun zamandır gerçekleştirmeye çalıştığı hayaline veda etmek zorunda kalmıştır

09:45 - 13:30: Sabahın Sultanı Seda Sayan (Yaşam)

Türkiye’nin en güvenilir ismi, özü sözü bir, 7’den 70’e herkesin sevgilisi Seda Sayan, bomba gibi dönüyor! Sabahın Sultanı, yine derdi olanların elinden tutuyor.

Seda Sayan Kac Kez Evlilik Yapti Seda Sayanin Eski Esleri Kimler

13:30 - 16:15: Zahide Yetiş ile Yeniden Başlasak (Yaşam)

Zahide Yetiş ile Yeniden Başlasak sadece küsleri barıştırmıyor. Aynı zamanda hayata karşı kendisini güçsüz hisseden, yaşamış olduğu baskılardan bunalan insanların seslerini duyurduğu gibi, evlatları ile sorun yaşayan, onlar ile aynı dili kullanmakta zorlanan ailelere doğru iletişim konusunda da yardımcı oluyor. Konusunda uzmanların da yer alacağı Yeniden Başlasak hayata dair her sorunu çözüme kavuşturuyor. 

16:15 - 18:15: Güzel Köylü (Dizi)

Gül, evlilik hazırlığı yaptığı sevgilisi Kaan’ın ihanetine uğradığını düşünmektedir. Dünyası yıkılan Gül’e aynı gün Güzel Köy’den İstanbul’a gelen Cemal tarafından bir mektup getirilir. Gül mektubu okuyunca Muğla Güzelköy’de yaşayan ve babaannesi olduğu iddia edilen bir kadından, Sultan Ana’nın varlığından haberdar olur. Zaten İstanbul’dan kaçıp gitmek isteyen Gül’de, Cemal’in getirdiği mektup rehber olur. Tam bir kentli olarak yetişmiş olan Gül, köye geldiğinde kendisini yeni bir kaosun içerisinde bulur.

18:15 - 19:00: Star Haber (Haber)

Türkiye'den ve dünyadan önemli gelişmeler, Star Haber'de ekrana taşınıyor. Deneyimli spiker Nazlı Çelik'in sunduğu Star Haber'de gündemdeki olayların analizi yapılıyor.

19:00 - 20:00: Yalı Çapkını (Dizi)

Sorumsuzluklarıyla ailesini, en çok da dedesi Halis Ağa’yı kızdıran Ferit’in Gaziantep’ten uygun görülecek bir kızla evlendirilmesine karar verilir. Ferit, evlenmek istemese de dedesinin sözünden çıkamaz. Uygun gelini bulmak Halis Ağa’nın en büyük gelini İfakat’in görevidir. Gaziantep’te Korhan Ailesi’nin gelini olmaya uygun bulunan Suna’nın isteme töreninde yaşanacak sürpriz ise hem Suna’yı hem de kardeşi Seyran’ı etkileyecektir.

Yalı Çapkını

20:00 - 00:30: Yalı Çapkını (Dizi)

Sorumsuzluklarıyla ailesini, en çok da dedesi Halis Ağa’yı kızdıran Ferit’in Gaziantep’ten uygun görülecek bir kızla evlendirilmesine karar verilir. Ferit, evlenmek istemese de dedesinin sözünden çıkamaz. Uygun gelini bulmak Halis Ağa’nın en büyük gelini İfakat’in görevidir.

Kaynak: Haber Merkezi