Star TV'nin dopdolu yayın akışıyla ekran başına geçme zamanı geldi. 10 Temmuz 2024 Çarşamba izleyicileri birbirinden heyecan verici programlar ve ilgi çekici içeriklerle karşılıyor. Televizyon tutkunlarının merakla beklediği dizilerden başlayarak güncel haber programlarına, eğlenceli yarışmalardan unutulmaz filmlere kadar zengin bir içerik sunan Star TV, izleyicilerini ekran başına kilitleyecek...

Yüksek Sosyete 2

Star TV yayın akışı (10 Temmuz 2024)

Star TV'nin 10 Temmuz 2024 Çarşamba yayın akışı merak konusu oldu! Vatandaşlar, günün programlarını öğrenmek için Star TV'nin yayın akışını araştırıyor. İşte 10 Temmuz 2024 Çarşamba tarihinde ekrana gelecek programların detayları..

Aykut Eniste Filmi Aykut Eniste Nerede Cekildi Konusu Ve Oyunculari

03:00 - 05:00: Yüksek Sosyete Yüksek sosyetenin tanınmış ailelerinden birinin kızı olan Cansu, kendine yeni bir hayat kurmak için karşısına çıkan işaretleri takip etmeye başlar. Kerem ise varlıklı bir aileye hizmet ederek büyümüş, emektar bir çiftin tek oğludur. Kerem, hayallerini gerçekleştirmek için çocukluk arkadaşı Mert'le bir aylığına yer değiştirmeyi kabul eder. Cansu ve Kerem’in yolları tam da bu anda kesişir. İkisinin de gerçek kimliklerini sakladığı bir dünyada, belki de aşk tüm farkları, sınıfları, kaderi yener.

05:00 - 07:00: Erkenci Kuş Sanem, sabahları babasının bakkal dükkanında çalıştıktan sonra gününü hayal kurarak ve kitabı üzerinde çalışarak geçirmeyi çok seven bir genç kızdır. Ancak ailesi, Sanem'e evlenmek için bir iş bulması gerektiğini söyleyince durum değişir. Sanem, mecburen ablasının iş yerinde çalışmaya başlar ve hayatı beklenmedik bir şekilde değişir. Üstelik, onu bekleyen büyük aşk Can ve şirketin çevirdiği entrikalarla dolu bir dünyanın içine düşer.

07:00 - 09:00: Ateşböceği Başarılı bir avukat olan Barış Buka, hayatının en zorlu dava dosyasıyla karşı karşıya kalınca yolunun, ele avuca sığmaz bir taksi şoförü olan Aslı Eğilmez'le kesiştiği bir noktada bulur. Barış, hayattaki her şeyi keşfettiğine inanırken, Aslı'nın parlaklığı ona yeni kapılar açacaktır.

09:00 - 11:00: Ada Masalı Haziran, hayalini kurduğu Tokyo'daki iş pozisyonu için patronuyla görüşmeye gider, ancak terfiyi alabilmek için patronuna yardım etmesi gerektiğini öğrenir. Kırlangıç Adası'nda, araziyi satmamak için direnen huysuz bir adamın gizemini çözmeye çalışırken Poyraz'la tanışır. Ancak öğrendiği gerçekler, onu hayal kırıklığına uğratabilir.

11:00 - 13:30: Dolunay Ferit Aslan, işinde düzeni seven başarılı bir iş adamıdır. Mükemmeliyetçiliği, evinde çalıştırdığı aşçı adaylarının sürekli değişmesine neden olur. Nazlı ise yaşamını kardeşi ve arkadaşıyla paylaşmak için iş arayan bir gastronomi öğrencisidir. Bu zıt karakterlerin yolları, Ferit'in mutfağında kesişir ve başlangıçta çatışma ile başlayan ilişki, zamanla birbirlerini anlamalarına ve sevmelerine dönüşür.

13:30 - 16:15: Yüksek Sosyete Yüksek sosyetenin tanınmış ailelerinden birinin kızı olan Cansu, kendine yeni bir hayat kurmak için karşısına çıkan işaretleri takip etmeye başlar. Kerem ise varlıklı bir aileye hizmet ederek büyümüş, emektar bir çiftin tek oğludur. Kerem, hayallerini gerçekleştirmek için çocukluk arkadaşı Mert'le bir aylığına yer değiştirmeyi kabul eder. Cansu ve Kerem’in yolları tam da bu anda kesişir. İkisinin de gerçek kimliklerini sakladığı bir dünyada, belki de aşk tüm farkları, sınıfları, kaderi yener.

16:15 - 19:00: Erkenci Kuş Sanem, sabahları babasının bakkal dükkanında çalıştıktan sonra gününü hayal kurarak ve kitabı üzerinde çalışarak geçirmeyi çok seven bir genç kızdır. Ancak ailesi, Sanem'e evlenmek için bir iş bulması gerektiğini söyleyince durum değişir. Sanem, mecburen ablasının iş yerinde çalışmaya başlar ve hayatı beklenmedik bir şekilde değişir. Üstelik, onu bekleyen büyük aşk Can ve şirketin çevirdiği entrikalarla dolu bir dünyanın içine düşer.

19:00 - 20:00: Star Haber Türkiye ve dünya gündeminden önemli haberler, deneyimli spiker Nazlı Çelik'in sunumuyla ekranlara geliyor. Gündemin detayları ve analizleri Star Haber'de.

20:00 - 22:30: Aykut Enişte Aile özlemi çeken Aykut, sevgilisi Nurhan ile evlenip mutlu bir yuva kurma hayali kurar. Ancak düğünlerine bir hafta kala yaşadığı büyük sürprizle tüm planları altüst olur. Birbirinden farklı iki ailenin damadı olma yolunda ilerleyen Aykut, bu karmaşık durumdan nasıl çıkacağını bilemez.

22:30 - 00:30: Aykut Enişte Aile özlemi çeken Aykut, sevgilisi Nurhan ile evlenip mutlu bir yuva kurma hayali kurar. Ancak düğünlerine bir hafta kala yaşadığı büyük sürprizle tüm planları altüst olur. Birbirinden farklı iki ailenin damadı olma yolunda ilerleyen Aykut, bu karmaşık durumdan nasıl çıkacağını bilemez.

Kaynak: Haber Merkezi