Halk TV'nin Genel Yayın Yönetmeni Suat Toktaş, gazeteci İsmail Saymaz'ın haber, yazı, yorum ve analizleriyle tekrar Halk TV'de yer alacağını duyurdu. İsmail Saymaz, önceki kurumuyla yollarını ayırdıktan sonra şimdi tekrar Halk TV'de görev yapacak.

Suat Toktaş,  X hesabından yaptığı paylaşımda şu sözlere yer verdi:

'Yeni döneme, yeni ve güçlü isimlerle giriyoruz. İsmail Saymaz'ın haber, yazı, yorum ve analizleriyle tekrar Halk TV ve halktv.com.tr'de. Nerede kalmışsak oradan devam. Hoş geldin İsmail Saymaz.

İsmail Saymaz'dan Zihni Çakır'a yanıt: 'Yalanını yiyeyim Zihni...'-1

Halk TV'nin sahibi Cafer Mahiroğlu da Suat Toktaş'ın paylaşımı yeniden yayınlayarak İsmail Saymaz'a "Yuvana hoş geldin" dedi.İsmail Saymaz da Mahiroğlu'na şu yanıtı verdi: "Çok teşekkür ederim Cafer Bey, yeniden çalışacağımız için çok mutluyum. Yolumuz açık olsun.İsmail Saymaz X (Twitter) hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi:

15 aydır çalıştığım Sözcü TV’ye ve Sözcü gazetesine bugün veda ediyorum. Sözcü Ailesi’ne teşekkür ederim. 1 Temmuz’dan itibaren eski yuvam Halk TV’de olacağım. Yazı ve haberlerime halktvcomtr sitesinde devam edeceğim. Halk TV’de, kaldığımız yerden devam… Yolumuz açık olsun.

GÖZ ATIN:

Kaynak: HABER MERKEZİ