Sosyal medyanın sevilen isimlerinden Damla Altun, paylaşımlarıyla dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Kullanıcılar merak ediyor; Damla Altun kimdir ve nasıl ünlendi? Ayrıca, son zamanlarda sıkça sorulan bir soru daha var: Damla Altun, Uğur Şengül ile evlendi mi? Bu soruların cevapları ve daha fazlası yazımızda! İşte detaylar haberimzide...

Damla Altun'un hayatı

Bursa'da 25 Kasım 1992'de doğan Damla Altun, iletişim alanındaki tutkusuyla Kadir Has Üniversitesi İletişim Fakültesi'nde Yeni Medya bölümünde lisans eğitimini başarıyla tamamladı.

İçerik Üretiminde Öncü Adımlar

Altun, üniversiteyi bitirdikten sonra İstanbul'a yerleşerek bir reklam ajansında staj yaparken, kişisel ilgi alanlarına odaklanmaya başladı. Instagram ve YouTube platformlarında güzellik, kişisel bakım ve günlük yaşam gibi konularda içerik üretmeye başladı. Özellikle makyaj konularında uzmanlaşan Altun'un Instagram'da 600 binden fazla, YouTube'da ise 762 binden fazla takipçisi bulunuyor.

Uğur Şengül ile Damla Altun

Uğur Şengül ise 1989 yılında doğmuş ve başlangıçta Adidas, Nike ve Mavi Jeans gibi markaların mağazalarında yöneticilik yapmıştır. Ancak, Damla Altun'un da teşvikiyle sosyal medyada varlık göstermeye başlayan Şengül, kısa sürede geniş kitlelerin ilgisini çekti ve sevildi. Damla Altun'un boyu ise 1.68'dir.

Uğur Şengül ve Damla Altun yakın bir tarihte yurt dışında evlenmeyi planlıyor.

Kaynak: İHA