Küresel çapta mobil pazarlamanın en prestijli etkinliklerinden biri olan SMARTIES X Global Ödülleri, sektördeki en parlak zekaların ve yenilikçi kampanyaların öne çıktığı bir platformdur. Kullanıcılarımızın akıllarındaki soruları cevaplamak için buradayız: SMARTIES X Global Ödülleri nedir ve kimler bu yılın kazananları arasında yer aldı? Detaylar haberimizde!

SMARTIES X Global Ödülleri nedir?

SMARTIES Ödülleri, pazarlama dünyasında yeni yaklaşımların öncüleri olan liderleri, markaları, ajansları ve teknoloji sağlayıcılarını teknolojiyi kullanarak modern pazarlamada yeni yöntemler geliştirenler olarak ödüllendiren dünyanın tek inovasyon ödülüdür. Yıllık bir yarışma olan SMARTIES Ödülleri, önemli iş sonuçlarıyla sonuçlanan olağanüstü inovasyon ve yaratıcılığı onurlandırır.

Her Kanalda, Her Endüstride, Eyleme İlham Veren Her Şey. Bu modern pazarlama. Bu SMARTIES Ödülleri.

Bölgenizi seçin ve en iyi çalışmanızı girin: KÜRESEL Ödülleri SMARTIES X Küresel BÖLGESEL Ödülleri Kuzey Amerika APAC EMEA ÜLKE Ödülleri APAC Hindistan Endonezya Vietnam Çin Tayland Filipinler EMEA MENA Güney Afrika Almanya Türkiye Birleşik Krallık KSA LATAM Brezilya Latin Amerika SMARTIES İş Etkisi Endeksi 2022 Kazananlar

REKLAM VEREN KÜRESEL

MARKA KÜRESEL

AJANS AĞI KÜRESEL

YARATICI AJANS KÜRESEL

MEDYA AJANSI KÜRESEL

DİJİTAL/ÖZEL AJANS KÜRESEL

ÇÖZÜM SAĞLAYICI KÜRESEL

REKLAM VEREN KUZEY AMERİKA

MARKA KUZEY AMERİKA

AJANS AĞI KUZEY AMERİKA

YARATICI AJANS KUZEY AMERİKA

MEDYA AJANSI KUZEY AMERİKA

DİJİTAL/ÖZEL AJANS KUZEY AMERİKA

ÇÖZÜM SAĞLAYICI KUZEY AMERİKA

REKLAM VEREN EMEA

MARKA EMEA

AJANS AĞI EMEA

YARATICI AJANS EMEA

MEDYA AJANSI EMEA

DİJİTAL/ÖZEL AJANS EMEA

ÇÖZÜM SAĞLAYICI EMEA

REKLAM VEREN APAC

MARKA APAC

AJANS AĞI APAC

YARATICI AJANS APAC

MEDYA AJANSI APAC

DİJİTAL/ÖZEL AJANS APAC

ÇÖZÜM SAĞLAYICI APAC

Yılda binlerce başvuru çeken SMARTIES İş Etkisi Endeksi, en iyilerini ödüllendirir. WARC ile işbirliği içinde geliştirilen özel metodolojimiz, dünya çapındaki ödül programlarından finalist ve kazanan verilerini derleyerek sıralamaları oluşturur. Bölge veya şirket türüne göre arama yapın.

SMARTIES Vaka Çalışmaları ve Araştırmaları

Vaka Çalışmaları İncelenecek 1.200'den fazla pazarlama kampanyası vaka çalışmasıyla, bu, modern bir pazarlamacı olma konusunda mümkün olanlarla ilham almak isteyen pazarlamacılar için bir numaralı kaynaktır.

Araştırma MMA'nın özel araştırması, mobil ve masaüstü ortamında bilişin hangi noktada gerçekleştiğini gösterir. İçgörüler, markaların ve ajansların tüketicilerinin dikkatini çekmek ve kazanmak için birinci saniye yaratıcı stratejisinin bir parçası olarak düşünmeleri gereken ipuçlarını sunar.

Trend Raporları MMA Trend Raporları, en etkili kampanyaların paylaşılan özelliklerini belirler ve markaların izlemesi, öğrenmesi ve uygulaması için önemli pazarlama trendlerini gün yüzüne çıkarır.

Yaratıcı Etkinlik En İyi Uygulamaları MMA, Facebook, Twitter, Pinterest, Snap ve daha fazlasını içeren önde gelen sosyal platformlardan yaratıcı etkinlik en iyi uygulamalarını derleyip toplamıştır.

Smarties - İnovasyon ve Yaratıcı Etkinliği Ödüllendirme MMA Hakkında Küresel olarak 800'den fazla üye şirketten ve 15 bölgesel ofisten oluşan MMA, pazarlamacıların, martech ve medya şirketlerinin geleceği şekillendirmek için bir araya getiren tek pazarlama ticaret birliğidir. CMO'lar tarafından yönetilen MMA, pazarlamacıların, gelecekteki atılımları mümkün kılmak için mevcut faaliyetleri optimize ederken değişime öncülük etmelerine yardımcı olur. MMA, bilim ve sorgulamaya bağlıdır ve pazarlama etkisinin yaratılmasının, kanıtlanmış, akran destekli ve bilimsel en iyi uygulamaları cesurca benimsemeyi gerektirdiğine inanır. MMA, pazarlamacılara tartışmasız gerçekler ve uygulanabilir araçlar sağlamak için milyonlarca dolar yatırım yapar. Pazarlamacıları aydınlatarak, güçlendirerek ve yetkilendirerek, MMA gelecekteki başarıyı şekillendirirken aynı zamanda iş büyümesini de destekler.

Kaynak: HABER MERKEZİ