Sinop tatilseverlerin sıklıkla gittiği bir yer. Sinop'un Erfelek ilçesine çoğunlukla günü birlik tatil için gidiliyor ve bu ilçe gidenleri bir daha gitmeye ikna ediyor. Sizler için Sinop'un Erfelek ilçesindeki plajları derledik...

Sarikum Sinop (1)

Sarıkum Plajı

Sarıkum Plajı, doğanın yeşil ve mavinin uyumlu manzaralarını sunan özel bir plajdır. Burada sevdiklerinizle keyifli zaman geçirebilirsiniz; sessiz ve sakin ortamıyla dikkat çeker. Her gün ve her saati ziyarete açıktır, giriş için herhangi bir ücret veya kısıtlama bulunmamaktadır. Denizin keyfini çıkarmak ve dinlenmek için ideal bir yerdir. Sarıkum Plajı, doğanın sunduğu yeşil ve mavinin uyumunun muhteşem bir şekilde birleştiği bir plajdır. Sessizlik ve sakinlik arayanlar için ideal bir tatil noktasıdır. Giriş ücretsizdir ve yılın her günü ziyaret edilebilir. Sevdiklerinizle birlikte keyifli zamanlar geçirmek için Sarıkum Plajı'nı tercih etmenizi önerilir.

Nasıl Gidilir?

Sarıkum Plajı, Sinop il merkezine yaklaşık olarak 25 km uzaklıkta bulunmaktadır. Plajı ziyaret etmek isteyenler özel araçları veya taksilerle kolayca ulaşım sağlayabilirler. Özel araçla gelen ziyaretçiler, plajın önünde yer alan park alanlarına araçlarını park edebilirler.

Hatay'da gidilecek en iyi 5 plaj...

Antalya'da gidilecek en iyi 5 plaj...

Adana'da gidilecek en iyi 5 plaj...

Kaynak: haber merkezi