Ünlü şarkıcı Hayko Cepkin'in konser saati değişikliği sonrasında, şimdi de Sıla'nın Türkiye-Hollanda çeyrek final maçı nedeniyle konserini ertelemesi gündemde. Sıla, Çeşme'de gerçekleştireceği konseri 2 Ağustos tarihine kadar ertelediğini duyurdu. Bu kararı, Milli Takım'a destek ve hayranlarının anlayışı için aldığını belirten ünlü şarkıcı, sosyal medya hesaplarından paylaştığı mesajında, "Milli takımımızın maçı sebebiyle 6 Temmuz Çeşme konserimiz 2 Ağustos tarihine ertelenmiştir. Satın alınan biletler yeni tarihinde geçerli olacaktır. Milli takımımıza başarılar diler anlayışınız için teşekkür ederiz" ifadelerini kullandı.

Konserin ertelenmesiyle ilgili olarak satın alınan biletlerin yeni tarihte geçerli olacağı bilgisini paylaşan Sıla, hayranlarına teşekkür etti. Öte yandan, Hayko Cepkin'in de benzer bir durumda sahne saatini değiştirdiği biliniyor. Cepkin, Ataköy Marina'da gerçekleştireceği konserin başlama saatini maç izlenmesine uygun hale getirerek, organizasyon ekibine teşekkür etti ve hayranlarına duyurdu. Bu gelişmeler, Türkiye'de hem müzikseverler hem de futbolseverler arasında geniş yankı buldu.

X hesabından hayranına cevap veren Cepkin "Hizmet kapınıza kadar geldi. Milli takım çeyrek finale kalınca, Ataköy Marina konserimiz ile aynı gün aynı saate denk geldi. Biz de maç kaçmasın, izlenilsin diye konser saatimizi 20.15'e çektik. 22.00'de konser biter, sonra (şu anki) bilete göre minimum 5000 kişi maçı seyrederiz. İşte hizmet. Bizimle uyum içinde hareket eden organizasyona da teşekkürler. Tekrar belirtiyorum dakik oluşumu zaten biliyorsunuz tam 20.15 konserimiz başlar ki maç saatine sarkmayalım" dedi.

Kaynak: HABER MERKEZİ