Reklam
Reklam
Reklam

Sheraton gidiyor Swissôtel geliyor

Swissôtel markasının yeni oteli Çeşme’de açılıyor. Otel 2022’de Ilıca’da Sheraton Otel’in yerinde hizmet vermeye başlayacak

Sheraton gidiyor Swissôtel geliyor
08 Nisan 2021 - 16:56
Reklam

Accor Grubu çatısı altındaki Swissôtel markasının yeni oteli Dilek Holding yatırımı ile Çeşme’de açılıyor. Swissôtel Çeşme tanıtım toplantısı ve imza töreni, Accor Dünya Ticaret Başkanı Yiğit Sezgin, Accor Otel Grubu Ortadoğu, Afrika, Hindistan ve Türkiye Operasyon Direktörü Sami Nasser ve yatırımcı Dilek Holding Başkanı Adil Dilek ve Başkan Vekili İskender Dilek’in ev sahipliğinde SwissôtelTheBosphorus İstanbul’da gerçekleştirildi.
Swissôtel Çeşme, Accor Otel Grubu ve Dilek Holding arasında imzalanan sözleşmenin ardından 15 Haziran 2022 tarihinde hizmete girecek. Ilıca koyunda konumlanan Swissôtel Çeşme’nin mimarisini Durmuş Dilekçi üstlendi. Otelin iç mimarisi ise Toner Mimarlık bünyesinde usta mimar Mustafa Toner’e emanet ediliyor.Çeşme’ye taze soluk
Accor Dünya Ticaret Başkanı Yiğit Sezgin önümüzdeki yıl hizmete girecek Swissôtel Çeşme ile ilgili şunları söyledi: “Accor olarak Dilek Holding ile imzaladığımız sözleşme ile Accor Otel Grubu çatısı altındaki premiumsegmentSwissôtel markamızın yeni otelinin Çeşme’de açılacağını duyurmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Kökleri İsviçre misafirperverliği geleneğine dayanan ve 17 ülkede çağdaş oteller sunan Swissôtel markamız, Çeşme’ye taze bir soluk getirecek. Lüks yaşam tarzını otelin her metrekaresinde hissettirecek olan Swissôtel Çeşme, 15 Haziran 2022 tarihinde hizmete girecek.”

BotanicaThermal&Spa Merkezi
Swissôtel Çeşme, 1700 metrekare kapalı havuz ve fitness salonunun yanı sıra 2500 metrekarelik “BotanicaThermal&Spa Merkezi” ile sağlıklı yaşam etkinliklerini ve hizmetlerini en üst seviyeye taşıyacak.

Dev Balo Salonu
700 metrekarelik balo salonuna sahip Swissôtel Çeşme, balo yemeği düzeninde 450 kişiye hizmet verebilecek. Otelde aynı zamanda 10 adet toplantı salonu ve iş merkezi alanı olacak.
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum

test