Şeyma Subaşı ve Mohammed Alsaloussi, yalnızca 5 ay önce yurt dışında büyük bir düğünle evlenmişlerdi. Ancak bugün Beykoz Adliyesi'nde gerçekleşen duruşmada tek celsede boşanma kararı aldılar. Subaşı'nın, düğününe davet ettiği Burak Ateş ile yakın bir ilişki içinde olduğu dedikodusu, magazin dünyasında büyük yankı uyandırdı.

seyma-subasi-bomba-iddialarla-gundemde-tek-celsede-bosanip-yeni-bir-aska-yelken-acti

Elit Andaç Çam kimdir? Elit Andaç Çam nereli, kaç yaşında? Elit Andaç Çam boşandı mı? Elit Andaç Çam kimdir? Elit Andaç Çam nereli, kaç yaşında? Elit Andaç Çam boşandı mı?

AŞK RÜZGARI ESİYOR

Geçtiğimiz sezon Jess Molho ile magazin programı sunan Yağmur Çevik, son videosunda Şeyma Subaşı ve Mohammed Alsaloussi ilişkisi hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Çevik, Subaşı'nın ilişkisinde şiddetin ilk günden beri var olduğunu ve ikilinin sık sık tartışmalara karıştığını iddia etti. Ayrıca, Subaşı'nın bir süredir iş insanı Burak Ateş ile de aşk yaşadığını belirtti. Burak Ateş'in, çiftin düğününe davet ettiği 15 kişiden biri olduğu da konuşulanlar arasında. Şeyma Subaşı ise henüz ilişki iddialarına dair bir açıklama yapmış değil.

Kaynak: HABER MERKEZİ