CHP Efes Selçuk İlçe Danışma Kurulu Toplantısı, İlçe Başkanı İpek Onbaşıoğlu, Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel, Kadın Kolları Başkanı Nihal Atay Mengüllüoğlu, Gençlik Kolları Başkanı Kubilay Kazmacı ve birçok partilinin katılımıyla düzenlendi.

Toplantıda konuşan Başkan Filiz Ceritoğlu Sengel, yerel iktidarın yetersizliğine dikkat çekerek, toprakların yenilenme ve değişime ihtiyaç duyduğunu belirtti.

Partililerin yoğun katılımıyla gerçekleşen toplantıda parti çalışmaları ve yerel seçim değerlendirmesi yapıldı, birlik ve beraberlik vurgusu yapıldı.

ONBAŞIOĞLU'DAN TEŞEKKÜR

Toplantıda konuşan CHP İlçe Başkanı İpek Onbaşıoğlu, partinin başarısında emeği geçenlere teşekkür ederek, geleceğe odaklanmanın önemini vurguladı.

Gelecek için umutlu konuşan Onbaşıoğlu, yerel seçimlerde elde edilen başarının partiyi daha da güçlendirdiğini dile getirdi.

Danışma Kurulu Toplantısı'nda yerel seçim sürecini ve Türkiye siyasetini değerlendiren Filiz Başkan, partinin genelde de iktidar olabilmesi için düşünce ve eylem birliği gerektiğini söyledi.

Başkan Filiz Ceritoğlu Sengel, toplumun çeşitli kesimlerinin ihtiyaçlarının karşılanması gerektiğini vurguladı.

2024 seçimlerinin başarısını değerlendiren Filiz Başkan, değişim ve tazelenme çağrısı yaparak, birlik ve dayanışma mesajı verdi.

Muhabir: Özge Uğulu