Vade seçenekleri ile araba satın alma fırsatlarına talebin artması son zamanlarda özellikle tercih edilmektedir. Taksit seçeneği ile araba almak, bankaların uygulamış olduğu yüksek faizli araç kredilerini kullanmaya gerek kalmadan, tasarrufa yönelik hizmet anlayışını sürdürmekte olan bir satış seçeneğidir. 

Dolayısıyla faizsiz araba almak istediğinizde bu yöntemler ikinci el arabalar içinde geçerli olmaktadır. Senetle araba alma seçenekleri arasında tercih edilmekte olan ikinci el araba türlerini seçmek size kalmaktadır.

Birevim aracılığıyla sunmakta olan taksitli araba alma seçeneklerinde ikinci el araba modelleri de yer almaktadır. Buna bağlı olarak fiyat seçenekleri tamamen tasarruf sahiplerinin vereceği kararlar çerçevesinde belirlenmektedir. Tasarruf seçeneği ile faizsiz araba alma fırsatları sunan Birevim, faize girmeden vade seçenekleri ile araba sahibi olmanıza yardımcı olmaktadır.

Araç sahibi olmak isteyen kişilerin güvenli bir şekilde işini yürütmekte olan Birevim’e güvenmeleri gerekmektedir. Birevim Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu aracılığıyla lisanslı bir tasarruf finansman şirketi olarak kendini kanıtlamaktadır. Birevim’in sunduğu avantajlar ve kampanyalar aracılığıyla taksitli bir şekilde araba alma şansınız bir o kadar yüksektir. Güvenli ve güçlü kurumsal yapısıyla kendini ön plana çıkaran Birevim; araç sahibi olmak isteyen kişilere kredisiz, faizsiz, peşinatsız araç sahibi olmayı kolay bir hale getirmektedir. 

Bir evimden taksitli bir şekilde araç almak isteyen kişilerin kredi notu ve kredi sicil durumunun engel teşkil etmemesi gerekmektedir. Ayrıca kimlik kartınızla birlikte en yakın Birevim şubesine giderek tasarruf sahibi olan kişilerle görüşmeniz sizin için daha faydalı olacaktır. Böylece Birevim'in sunduğu fırsatlardan yararlanabileceksiniz. Böylelikle taksitle ve vadeli araba fırsatlarından en kısa sürede faydalanarak araç sahibi olabileceksiniz.

Birevim Araç Finansmanları Taksitle Araba Almayı Fırsata Çeviriyor!

Son zamanlarda dünya genelinde yaşanan ekonomik olaylar araba fiyatlarını da etkilemektedir. Bunun yanında artan artışlardan da payını büyük oranda almaktadır. Bu sebeple almayı düşündüğünüz sıfır araç fiyatlarında da bir o kadar artış olmaktadır. Banka kredilerinin sağladığı fırsatlar yüksek tutarlı olduğu için zorlayıcı bir süreç oluşturmaktadır. Örneğin bir araç almak istediğinizde bankadan 36 aylık araç kredisi ile araba almak isteyen bir kişiyi düşünün; 400 bin TL'lik ikinci bir araç almak isteyen kişi toplamda 600.000 TL ödemesi gerekecektir. Bu da aylık ortalama 16.500 veya 18.000 TL ödeme yapması gerekecektir. Bu açıdan bakıldığında yüksek faizli araba almaktansa tasarruf finansman firmalarıyla taksitli bir şekilde araç almak daha mantıklı gelmektedir. 

BDDK lisanslı Birevim’in sağladığı kredisiz faizsiz taksitlerle araba alma seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Siz de Birevim şubesine giderek tasarruf sahibi kişiler ile detaylı bir şekilde konuşabilirsiniz. Ayrıca gerekli araç kampanyalari hakkında detaylı bilgi edinerek yerinde bir karar da verebilirsiniz.

Tasarruf Finansman Faaliyeti Nedir?

Bilindiği üzere tasarruf finansman faaliyetleri, bir sözleşme içerisinde önceden belirlenmekte olan koşulların gerçekleşme olanağı ile konut, taşıt edinimi veya çatılı iş yeri sağlamak için faizsiz bir şekilde finansman esaslarına göre uzun süre tasarruf edilmesi, ihtiyaç sahibi olan müşterilere kullandırılması ve toplanan tasarrufların yönetimi şeklinde ifade edilmektedir.

Çoğu Avrupa ülkesinde uygulanan Tasarruf Yönetimi Fransa Almanya gibi ülkelerde de uygulamaya geçilmektedir. Bu bakımdan tasarruf finansman sisteminde tasarruf sahibi kişiler birbirlerini finanse edebilecek düzeye gelmektedir. Aynı zamanda tasarruf finansman firmaları ise elde edilen bu işlemlerin çalışmalarını sürdürerek tasarruf yöntemleri çerçevesinde biriken fon yönetimini sağlamaktadır. Bu çerçevede Birevim de güçlü yapısı ve kurumsal işleyişiyle sizlere araç finansmanı desteğini sağlamaktadır. Bunun yanında taksitli araba almak isteyen kişilere de bir o kadar hizmet vermektedir.

Birevim ile Senetli Araba Almak Mümkün mü?

BDDK lisans güvence aracılığı ile faaliyet göstermekte olan Birevim senetle araba almayı düşünen kişileri bir araya getirerek araç finansmanı seçenekleriyle tasarruf sahiplerine fırsatlar sunmaktadır. Bu açıdan Birevim tasarruf sahibi olan kişilere birçok çeşitli araç finansman desteği de sağlamaktadır.

Kaynak: Haber Merkezi