Türk halk müziğinin sevilen yarışması Sen Türkülerini Söyle'nin yeni bölüm fragmanı izleyiciyi büyüledi. Şarkıcı adaylarının performanslarının yanı sıra jüri üyelerinin yorumlarıyla da dikkat çeken program, 26. bölüm fragmanıyla heyecanı doruğa çıkardı. Yeni sezonda neler olacak, merakla beklenen detaylar fragmanda!

Sen Türkülerini Söyle 26. Bölüm fragmanı yayınlandı

TRT 1'in ekranlarında taze bir soluk arıyoruz! Türkülerimize yeni bir nefes katacak, keşfedilmeyi bekleyen sesleri bulmak için "Sen Türkülerini Söyle" adlı yarışma programına katılın! Yetenekli sesler, jüri önünde kendi özgün türkülerini seslendirerek birincilik için yarışacaklar. Kazananlar, "Süper Final"de yer alabilmek için unutulmaz performanslarını sergileyecekler.

TRT 1'in ev sahipliğinde sunulan ve sanatçı Turgay Başyayla'nın moderatörlüğünde gerçekleşecek olan "Sen Türkülerini Söyle" yarışma programının jürisi ise Aysun Gültekin, Emre Yücelen, Öykü Gürman, İsmail Altunsaray ve Cengiz Özkan'dan oluşuyor.

Hüzün, neşe, heyecan ve eğlencenin bir arada yaşandığı bu yarışma, sadece sevilen türkülerle değil, aynı zamanda yarışma süresince yaşanacak unutulmaz anlarla da Türkiye'nin dikkatini çekecek.

Sen Türkülerini Söyle 26. Bölüm fragmanı için tıklayınız

Kaynak: HABER MERKEZİ