Reklam

Sektöre gönlünü verdi Loda ile hedef büyüttü

İç mimarlık hizmeti veren Moa Mimarlık'ın patronu İzmirli İşadamı Can Serçe, Loda Mobilya'nın Ege Bölgesi bayiliğini aldıklarını belirterek, “Loda Mobilya ile seçkin ve kaliteli ürünleri müşterilerle buluşturuyoruz” diye konuştu

Sektöre gönlünü verdi Loda ile hedef büyüttü
09 Mayıs 2019 - 11:49

TİMUÇİN ÇELEBİ
Baba mesleği olan mobilyacılıkta, küçük yaşlardan itibaren çekirdekten yetişen İzmirli İşadamı Can Serçe, iç mimarlık hizmeti veren Moa Mimarlık'a, Loda Mobilya'nın Ege Bölge bayiliğini de ekleyerek hedef büyüttü.

Çalışma hayatına çok küçük yaşlarda atılan ve bugünkü başarısını da o yıllarda edindiği deneyimlere bağlayan Serçe, meslekteki başarısının sırrını, “Her gün okuldan çıkıp babamın atölyesine giderdim. Bütün tatillerimi de çalışarak geçirirdim” sözleriyle özetliyor.

İlerleyen yıllarda kurumsal bir firmanın bilgi işlem bölümünde çalıştığını; fakat daha sonra kendi işini yapmaya karar verdiğini dile getiren Can Serçe, “Alsancak’ta açtığım bir mağaza ile sektöre yeniden giriş yaptım. Kişiye özel tasarımlar yapan bir konseptle çalışıyorduk. Daha sonra sektörde daha büyük hedefler belirleyince yeni bir yatırım yapma kararı aldım. Daha vizyoner, kurumsal ve kaliteli tasarımlarıyla dikkat çeken Loda Mobilya ile çalışmak için de düğmeye bastım. Yılbaşından beri de bu işbirliğini sürdürüyoruz” diye konuştu.


İtalyan şıklığı

Mobilya sektöründe önemli deneyimler kazandığını belirten Can Serçe, 2019 yılı başında Türkiye’nin en kaliteli mobilya markalarından biri olarak öne çıkan Loda Mobilya'nın Ege Bölgesi bayiliğini aldıklarını; seçkin ve kaliteli ürünleri müşterilerle buluşturduklarını söyledi. Loda Mobilya'nın yurtiçi ve yurtdışında toplam 30 mağazası bulunduğunu kaydeden Serçe, ürünlerin ünlü tasarımcılar ve kaliteli materyallerle hazırlanarak İtalyan stilini yansıttığını dile getirdi. Sektöründe yeniliklerin ve ilklerin öncüsü olma özelliğiyle tanınan Loda Mobilya'nın modern ve loft mobilya tarzıyla beğeni topladığını kaydeden Can Serçe, “Loda, yatak odaları, yemek odaları, koltuk grupları, TV üniteleri ve mobilya aksesuarları üreterek müşterilerine "Konsept Mobilya" üretim anlayışıyla hizmet veriyor. Kurumsal yapısı, özgün tasarımları, kişi ve kurumların ihtiyaçlarına göre ölçülendirilebilen mobilyalarıyla sektörde önemli bir konuma sahip. Loda'nın geniş bir ürün yelpazesi bulunuyor. Ürünlerde hazır malzeme kullanılmıyor. İthal kumaşlar, metal, hazeran ve mermer gibi materyallerle tasarlanan mobilyalar hem şık, hem de konforlu oluşuyla tercih ediliyor” ifadesini kullandı.

İndirim fırsat

Açılışa özel bir indirim kampanyası da düzenlediklerini hatırlatan Serçe, “Şu anda % 10'luk KDV indirimine ek açılışa özel avantajlı fırsatlar da sunuyoruz. Haziran ayına dek sürecek bu kampanya tüm ürünler için geçerli olacak” bilgisini verdi.

Hem konut, hem de restoran, kafe ve otel gibi kurumsal müşterilere yönelik projeler gerçekleştirdiklerini de kaydeden Can Serçe, inşaat firmalarının örnek dairelerinin dekorasyonu konusunda da çözüm ortaklığı yapmak için görüşmelerini sürdürdüklerini sözlerine ekledi.

Anahtar teslim yenileme

Sektörde hizmet kalitesini yükseltmek adına Moa Mimarlık firmasını kurduklarını anlatan Can Serçe, konut satışlarının azalmasıyla birlikte gayrimenkul sahiplerinin mevcut konutlarını yenileyerek gayrimenkullerinin değerlerini artırmaya yöneldiğini söyledi.

Serçe sözlerini şöyle sürdürdü: “Moa Mimarlık olarak, İzmir ve çevresindeki projelerde örnek uygulamalara imza atarken; mimarlarla olan işbirliklerimizi de sürekli geliştiriyoruz. A'dan Z'ye yenileme projelerinde de Moa tarzı giderek yaygınlaşacak. İç mimarlık ve tasarım hizmetleriyle konutları modern ve şık bir görünüme kavuştururken; yenileme projeleriyle mekanların değerini de artırıyoruz. Dekorasyon ve yenilemede anahtar teslim uygulamaların önemi giderek artıyor. Biz sektörde emin ve ağır adımlarla büyümek için yola çıktık. 2020 yılında çok katlı bir showroom binasını da hizmete sunmak istiyoruz.”


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum