Gaziantep Üniversitesi Çocuk Hastanesi karşısında, 15 Temmuz Otopark ve Ticari Ünite Kompleksi içerisinde yer alan Şehitkamil Kent Lokantası, hasta yakınları, öğrenciler ve üniversite personeli için büyük bir destek sağlayacak. Üç çeşit yemeğin 45 TL olduğu lokantada, kalite ve hijyenden asla ödün verilmeyecek.

Şehitkamil Belediye Başkanı Umut Yılmaz, sosyal belediyecilik anlayışını bir adım daha ileri taşıyarak, hem kalite hem hijyen hem de lezzet açısından lüks restoranları aratmayacak bir hizmet sunacaklarını belirtti. Lokanta, hastaneye gelen hasta yakınları ve üniversite öğrencileri için sağlıklı yemekler üreterek ekonomik bir seçenek sunacak.

Lokantada, lezzetli ve sağlıklı yemekler uygun fiyatlarla satılacak, böylece aileler ekonomik zorluk yaşamadan dengeli ve sağlıklı beslenme imkanına sahip olacak. Bu hizmet, özellikle öğrenciler ve dar gelirli aileler için büyük bir kolaylık sağlayacak. Hem hasta yakınları hem de hastane çalışanları için önemli bir avantaj sunacak olan Şehitkamil Kent Lokantası, sosyal belediyeciliğin örneklerinden biri olacak.

Kaynak: Haber Merkezi