Ünlü şef Somer Sivrioğlu'nun aşk hayatı, magazin dünyasının en çok merak edilen konuları arasında yer alıyor. Son dönemde ise Sivrioğlu'nun yeni bir ilişkiye adım attığına dair söylentiler hızla yayılmaya başladı. Peki, Şef Somer Sivrioğlu yeni sevgilisi kim? Somer Sivrioğlu Aslı Turanlı sevgili mi? İşte detaylar...

Şef Somer Sivrioğlu yeni sevgilisi kim?

Patronlar Dünyası'ndan gelen bir habere göre, 30 yaşındaki oyuncu Aslı Turanlı ve 52 yaşındaki Master Chef jürisi Somer Sivrioğlu'nun samimi anları kameralara yansıdı.İkilinin sabah saatlerinde bir mekandan çıkarken çorbacıya gittikleri ve burada sarılarak öpüştükleri görüldü. Bu sırada Aslı Turanlı'nın göz yaşlarını tutamadığı, Somer Sivrioğlu'nun ise onu alnından öperek teselli ettiği belirtildi.Magazin muhabirlerine açıklama yapan ikili, "İşinizi doğru yapın, ne aşkı?" diyerek sitemde bulundu.

Somer Sivrioğlu Aslı Turanlı sevgili mi?

Ünlü şef Somer Sivrioğlu'nun, kendisinden 22 yaş küçük güzel oyuncu Aslı Turanlı ile yakalanan samimi anları magazin dünyasında büyük yankı uyandırdı. Sivrioğlu, önceki gece Etiler'deki bir mekanda 30 yaşındaki Turanlı ile görüntülendi. İkilinin oldukça samimi olduğu ve Sivrioğlu'nun Turanlı'yı öptüğü anlar objektiflere yansıdı. Çıkışta görüntülendiklerini fark eden çift, tepki göstererek "Doğru yazın ne aşkı?" dedi. 

Kaynak: HABER MERKEZİ