Ünlü Meksikalı oyuncu ve şarkıcı Sebastian Athie'nin ani ölümü, sevenlerini ve hayranlarını derin bir üzüntüye boğmuştu. Arjantin'de yayınlanan popüler televizyon dizisi O11CE'deki başarılı performansıyla tanınan genç yetenek, henüz 24 yaşındayken hayatını kaybetti. Ölüm nedeni hakkında resmi bir açıklama yapılmazken, sosyal medyada geniş yankı uyandıran trajik haber, hayranlarını şaşkına çevirdi. 

Sebastian Athie kimdir?

24 yaşında hayatını kaybeden genç yetenek, Meksikalı bir aktör ve aynı zamanda şarkıcı olarak tanınıyordu. Sahneye ilk adımını 2014 yılında La Rosa de Guadalupe dizisiyle atan Athie, O11CE (Onze) adlı televizyon dizisinde Lorenzo Guevara karakterini 12 yıl boyunca canlandırdı. Ancak, 4 Temmuz 2020'de 24 yaşında ani bir şekilde vefat etti.

Sebastian Athie neden öldü?

2020'de Sebastian Athie'nin ölüm nedeni hakkında daha fazla bilgi almak isteyen pek çok kişi oyuncuyu gündeme getirmişti. Arjantin televizyon dizisi O11CE'nin parlak genç oyuncusu olan Athie, bazı takipçilerinin popüler isimler hakkında ortaya atılan ölüm iddialarının hedefi olmuştu. Ancak, ünlü Meksikalı genç aktörün ölümü hakkında resmi bir açıklama yapılmamıştı. Olayın ardından, Disney Channel Latin Amerika hesabından yapılan tweet, "Huzur içinde yat Sebas. Sanatın ve gülümsemenin mirası sonsuza dek yaşayacak" diyerek sosyal medyada geniş yankı uyandırdı. Sebastian Athie'nin ölümüyle ilgili net bir açıklama olmadı, hayranları ve sevenleri hala nedenini anlamamıştı.

Kaynak: Haber Merkezi