Şanlıurfa'nın Haliliye ilçesine bağlı Karşıyaka Mahallesi'nde korkunç bir olay yaşandı. Bir kişinin, iddiaya göre akrabaları olduğu belirtilen bir grup tarafından ölümüne darp edildiği anlar, cep telefonu kamerasına yansıdı.

A W242935 03

Olay, bir site bahçesinde meydana geldi. İddialara göre, mağdurun önü kesilerek saldırıya uğradığı belirtiliyor. Yaklaşık altı kişilik bir grup, mağdur üzerine tekme, tokat ve sopalarla saldırdı. Olay anında site sakinlerinin müdahalesiyle saldırganlar uzaklaştırıldı ancak mağdur ağır yaralı halde kaldı.

112 Acil Servis ekiplerinin ihbar üzerine olay yerine gelmesiyle ağır yaralı kişi, ambulansla Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne sevk edildi. Polis ekipleri ise saldırganların yakalanması için geniş çaplı bir çalışma başlattı.

A W242935 01

Olay, cep telefonu kamerasına yansıyan görüntülerle de belgelendi. Görüntülerde, mağdurun çaresizce saldırganlardan korunmaya çalıştığı, ancak saldırıya maruz kaldığı görülüyor. Şanlıurfa Emniyet Müdürlüğü ise olayla ilgili detaylı bir soruşturma başlattı.

Kaynak: İHA