Geçtiğimiz günlerde çekimlerine başlayan Ay Yapım'ın yeni dizisi Şahane Hayatım, güçlü oyuncu kadrosu ve dikkat çeken hikayesiyle izleyicileri ekran başına kilitlemeye hazırlanıyor. Senaryosunu Meriç Acemi'nin kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda Çağrı Bayrak'ın yer aldığı Şahane Hayatım, hayata büyük haksızlıklarla gelmiş, bunları aşmak için çok çalışmış, bu yolda gerekenleri yapmış, şimdi ise şahane bir hayat yaşarken gelip onu bulan suç dolu geçmişinden kurtulmaya çalışan Şebnem'in sarsıcı hikayesini konu alıyor. Ay Yapım'ın yeni dizisi Şahane Hayatım,  geçtiğimiz günlerde çekimlere başladı ve güçlü oyuncu kadrosuyla izleyicileri FOX ekranlarına kilitlemeye hazırlanıyor. 

Ardahan Elektrik arıza, Elektrik İdaresi iletişim numaraları ve iletişim adresi Ardahan Elektrik arıza, Elektrik İdaresi iletişim numaraları ve iletişim adresi

Şahane Hayatım konusu ne?

Dizi, hayata büyük haksızlıklarla gelmiş, bu haksızlıkları aşmak için mücadele etmiş ve şimdi ise şahane bir hayat yaşarken geçmişindeki suçlarla yüzleşmeye çalışan Şebnem'in etkileyici hikayesini anlatıyor. Tanıtım fragmanında, Şebnem'in geçmişinden günümüze olan değişimine dair ipuçları sunuluyor. İzleyicilere "bazen bir kızın bir şeyler yapması gerekir" ve "herkes sana haydut diyorsa belki de haydut olman gerekiyordur" cümleleriyle hikayenin derinliği aktarılıyor.

Şahane Hayatım oyuncuları kimler?

Dizinin oyuncu kadrosunda Meriç Acemi'nin senaryosunu kaleme aldığı dizi, Çağrı Bayrak'ın yönetmenliğinde hayat buluyor. Başrollerde Hilal Altınbilek, Onur Tuna, Yiğit Özşener, Serkan Keskin, Nesrin Cavadzade, Gökçe Eyüboğlu ve Sumru Yavrucuk gibi başarılı, ünlü isimler yer alıyor.

Şahane Hayatım ne zaman çıkacak, hangi gün yayınlanıyor?

Şahane Hayatım'ın ilk bölümü 1 Kasım Çarşamba günü saat 20.00'da FOX TV'de yayınlanacak.

Kaynak: Haber Merkezi