Türkiye'nin sevilen isimlerinden biri olan Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun vefatı, ülke genelinde büyük bir üzüntüye neden oldu. Vatandaşlar, ünlü şahsiyetin ölümüyle ilgili detayları merak ediyor.Kullanıcılar arama motorlarında Şafak Mahmutyazıcıoğlu kimdir? Şafak Mahmutyazıcıoğlu nereli? Şafak Mahmutyazıcıoğlu kaç yaşında öldü? sorularına yanıt arıyor.İşte detaylar...

Şafak Mahmutyazıcıoğlu kimdir?

1980 yılında Rize'de doğan Şafak Mahmutyazıcıoğlu, İstanbul Kültür Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun oldu. Hukuk alanındaki kariyerine kendi hukuk bürosunu kurarak başladı ve birçok firma için hukuk danışmanlığı görevini üstlendi.

Beşiktaş Spor Kulübü'nde, Fikret Orman döneminde, yaklaşık 1 yıl süreyle hukuk işlerinden sorumlu yönetim kurulu üyesi olarak görev yaptı. Türkiye'nin önde gelen şirketlerinde hukuk danışmanlığı yaparak birçok davada deneyim kazandı.

Şafak Mahmutyazıcıoğlu, 2 çocuk babasıydı ve vefat ettiğinde 42 yaşındaydı. Haziran 2021'de, sunucu Ece Erken ile evlenmişti.

Şafak Mahmutyazıcıoğlu nereli?

Şafak Mahmutyazıcıoğlu, 1980 yılında Rize’de dünyaya geldi.Rizeliydi.

Şafak Mahmutyazıcıoğlu kaç yaşında öldü?

Eski Beşiktaş yöneticisi ve Ece Erken'in eşi avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu 2022 yılı 00.30 sıralarında Yeşilköy'de bir balıkçı restoranında kimliği belirsiz kişilerce silahlı saldırıya uğradı.İlk müdahalesi olay yerinde yapılan Şafak Mahmutyazıcıoğlu 42 yaşında yaşamını yitirdi.

Kaynak: HABER MERKEZİ