Son günlerde gündemi meşgul eden bir olayın daha perde arkası açığa çıkıyor! Ünlü kişilik Rıdvan Bıyık'ın annesi Ayşe Bıyık'ın beklenmedik ölümüyle ilgili soru işaretleri hala zihinleri meşgul ediyor. Ancak şimdi, bu soruların cevaplarını aramaya son verebilirsiniz. Detaylı araştırmalarımızın ışığında, olayın gizemli yönlerini aydınlatıyoruz ve merak edilen tüm detayları ortaya koyuyoruz. Olayın sebebi, detayları ve gerçekler... İşte hepsi bu yazımızda!

Ayşe Bıyık'a ne oldu?

Show Haber Genel Yayın Yönetmeni Rıdvan Bıyık'ın annesi Ayşe Bıyık, 92 yaşında vefat etti. Yoğun bakımda tedavi gören Ayşe Bıyık'ın son yolculuğu, İstanbul'un seçkin camilerinden Fatih Camii'nde düzenlenen törenle gerçekleşti.

İstanbul doğumlu olan Ayşe Bıyık, Çapa Enstitüsü mezunu bir eğitimciydi. Fransızca ve Arapça bilen Ayşe Bıyık, son dönemlerde maneviyata verdiği önemle tanınıyordu. Altı çocuk annesi olan merhumenin hayatı boyunca ailesine olan sevgisi ve özverisiyle tanındı.

Merhumenin cenaze namazını ise Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü kıldırdı. Törene, Ciner Yayın Holding Yönetim Kurulu Başkanı Kenan Tekdağ ve ünlü sanatçı Orhan Gencebay gibi tanınmış isimler de katıldı. Annesinin vedasıyla büyük bir üzüntü yaşayan Rıdvan Bıyık ve yakın çevresi, sevenlerinin ve dostlarının desteğiyle bu zorlu süreci atlatmaya çalışıyor.

Ayşe Bıyık'ın vefatı, iş ve sanat dünyasında derin bir üzüntüyle karşılandı. O, sevgi dolu anıları ve bıraktığı izlerle her zaman hatırlanacak. Allah'tan rahmet, geride kalanlara ise başsağlığı diliyoruz.

Kaynak: HABER MERKEZİ