Steam %50 indirimli Hades sistem gereksinimleri nedir? Hades kaç GB alan istiyor? Steam %50 indirimli Hades sistem gereksinimleri nedir? Hades kaç GB alan istiyor?

Nubia, oyun tutkunlarına yönelik yeni bir akıllı telefon olan Red Magic 9 Pro'yu tanıtmaya hazırlanıyor. Oyunculara yönelik tasarlanmış akıllı telefon, güçlü özellikleri ve özel tasarımıyla dikkat çekiyor.

Red Magic 9 Pro Özellikleri

Red Magic 9 Pro, Qualcomm'un en yeni amiral gemisi yonga seti Snapdragon 8 Gen 3'ten güç alıyor. Bu yonga seti, 4 nm üretim teknolojisiyle üretiliyor ve 2.3 GHz ARM Cortex-A520, 3.3 GHz ARM Cortex-X4, 3.0 GHz ARM Cortex-A720 ve 3.2 GHz ARM Cortex-A720 çekirdeklerinden oluşuyor.

Cihazın ekranı 6.8 inç büyüklüğünde ve 144 Hz yenileme hızına sahip. Ayrıca 360 Hz dokunmatik örnekleme hızına sahip AMOLED ekranla piyasaya sunulacak.

Red Magic 9 Pro'nun arka tarafında 50 MP ana kamera, 8 MP telefoto kamera ve 16 MP ultra geniş açılı kamera yer alıyor. Ön tarafta ise 32 MP selfie kamera bulunuyor.

Cihaz, 12 GB RAM seçeneğiyle piyasaya çıkacak. Depolama kapasitesi ve batarya kapasitesi hakkında henüz kesin bilgi yok.

Red Magic 9 Pro Ne Zaman Çıkacak?

Red Magic 9 Pro, 23 Kasım'da gerçekleştirilecek olan bir etkinlikte tanıtılacak.

Red Magic 9 Pro Türkiye’ye Ne Zaman Gelecek?

23 Kasım 2023 tarihinde lansmanı yapılacak olan telefonun, henüz ülkemizde satışa sunulup sunulmayacağı hakkında kesin bir bilgi bulunmamakta. Muhtemelen lansman sonrasında bu tarz bilgiler ortaya çıkacak.

Red Magic 9 Pro Fiyatları Belli mi?

Red Magic 9 Pro'nun fiyatı henüz açıklanmadı. Ancak cihazın özellikleri göz önüne alındığında, önceki modellere kıyasla daha yüksek fiyatta piyasaya sunulacağı tahmin ediliyor.

Kaynak: Haber Merkezi