Patiswiss'in Ceosu Tunaoğlu'nun paylaşımını silmesi Patiswiss'i kurtaramadı. Büyük market zincirleri, Patiswiss ürünlerini market raflarından toplatıldı ve mobil uygulamalarından kaldırılmıştı. Ama X platformunda bazı kullanıcıların iddialıyla marka tekrar gündeme geldi.

Patiswiss ürünleri tekrar satışa mı çıkarıldı?

D188C7A8 7F58 4A5E 83Ba 6A0C1Fde347F

Bir LinkedIn kullanıcısı, satın aldığı Patiswiss markalı çikolatanın küflü çıktığına ilişkin fotoğraflı bir paylaşım yapmıştı. Tüketici, “Bir heves aldığım kahve eşlikçilerime bakın. Küflenmiş, çikolataya ilk defa şahit oluyorum. Üstelik son tüketim tarihine de daha var. Muhtemelen redarik zinciri sürecinde muhafaza koşullarında bir problem var” ifadelerini kullanmasının ardından şirket CEO'sunun kullanıcıya verdiği yanıt ve sonrasında markanın araştırılmasıyla çeşitli yasa dışı işlemlerin olduğu ortaya çıkmıştı.

35106142 4Eee 4Fbe 9562 24A645526766

Çoğu market tarafından ürünleri kaldırılan Patiswiss markasının, X platformunda kullanıcılar tarafından atılan twitlerde tekrar ürünlerini marketlerde satışa koyduğu iddaları gündeme geliyor. Olayın gerçekliği henüz kesinleşmese de bazı hesaplar tarafınfdan atılan twitlerde Patiswiss markalı ürünlerin tekrar satışta olduğu iddiaları kullanıcılar tarafından tepkiye neden oldu.

Kaynak: Haber Merkezi