Perşembe günü TV yayın akışı, haftanın başlangıcında televizyon izlemeyi planlayan izleyiciler için önemli bir konu haline geliyor. Perşembe günü hangi diziler var? Sorusunun cevabını sizler için derledik ATV, TRT1, Star TV, Fox TV ve daha birçok kanal, bugün izleyicilere en keyifli ve kaliteli içerikleri sunmak için hazırlıklıyor. Akşam kuşağında dizler:

FOX - Hudutsuz Sevda

İstanbul Gaziosmanpaşa Eğitim ve Araştırma Hastanesi iletişim bilgileri: Güncel telefon numaraları ve adres bilgisi İstanbul Gaziosmanpaşa Eğitim ve Araştırma Hastanesi iletişim bilgileri: Güncel telefon numaraları ve adres bilgisi

"Hudutsuz Sevda," Medyapım tarafından üretilen, yönetmenliğini Murat Öztürk'ün üstlendiği ve senaryosunu Bahadır Özdener'in yazdığı bir dram türündeki Türk televizyon dizisidir. İlk bölümü 21 Eylül 2023 tarihinde yayınlanmıştır. Dizinin başrollerini Deniz Can Aktaş, Miray Daner, Esra Dermancıoğlu, Burak Sergen, Burak Sevinç ve Asuman Dabak gibi deneyimli oyuncular paylaşmaktadır.

ATV - Aldatmak

"Aldatmak," Tims&B Productions tarafından üretilen, yönetmenliğini Murat Saraçoğlu'nun üstlendiği ve senaryosunu Yıldız Tunç'un kaleme aldığı dram türündeki bir Türk televizyon dizisidir. İlk bölümü 22 Eylül 2022 tarihinde yayınlanmıştır. Dizinin başrollerini Vahide Perçin, Ercan Kesal ve Mustafa Uğurlu gibi deneyimli oyuncular paylaşmaktadır.

TRT 1 - Kendi Düşen Ağlamaz

"Kendi Düşen Ağlamaz," NG Medya'nın imzasını taşıyan, yönetmenliğini İnci Balabanoğlu Ahıska'nın üstlendiği ve senaryosunu Gülbike Sonay Üte ile Tuna Kıygı'nın yazdığı romantik komedi türündeki bir Türk televizyon dizisidir. İlk bölümü 22 Haziran 2023 tarihinde yayınlanmıştır. Dizi, Ayşegül Çiçekoğlu'nun 2017 yılında yayımlanan aynı adlı romanından uyarlanmıştır ve başrollerini Enes Koçak, Eylül Tumbar, Hakan Yılmaz ve Selen Soyder gibi yetenekli oyuncular paylaşmaktadır.

Kaynak: Haber Merkezi