Ordu yemyeşil doğası ve masmavi deniziyle tatilseverlerin uğrak noktalarından biri haline gelmiştir. Ordu'nun Ünye ilçesi de bu güzelliklerden nasibini almış yerler arasındadır. Sizler için Ordu'nun Ünye ilçesindeki plajları derledik...

Plaj-1

Uzunkum Plajı

Uzunkum Plajı, geniş bir alanı kaplayan ve en çok bilinen plajlardan biri olma özelliğine sahip. Plajın bir kısmında kiralanabilen evler bulunan çamlıktan yaklaşık 250 metre ileride plaj başlıyor. Çevre düzenlemesi çalışmalarının tamamlanmasıyla birlikte, Uzunkum Plajı ziyaretçilerine hayran bırakacak sosyal yaşam alanları ve çocuklarla ailelerin rahatça vakit geçirebileceği dinlenme alanları sunuyor. Plajın güzel manzarası, temizliği ve modern tesisleri, ziyaretçileri büyülüyor. Burada, güneşin tadını çıkarabilir, plajda yüzme keyfi yapabilir, sahilde yürüyüş yapabilir ve dinlendirici bir tatil geçirebilirsiniz.

Nasıl Gidilir?

Özel aracınızla ve minibüslerle gidebilirsiniz.

12 Ordu

Gölevi İnciraltı Plajı

Ünye'nin doğusunda, Yeni Devlet Hastanesi'nin birkaç kilometre ilerisinde yer alan bu plaj, kum plajı ile dikkat çekiyor. Şehrin doğusunda konumlanan bu plajda, temiz kumlar üzerinde keyifle yüzebilir ve güzel bir gün geçirebilirsiniz.

Nasıl Gidilir?

Minibüslerle ve özel aracınızla gidebilirsiniz.

Hatay'da gidilecek en iyi 5 plaj...

Antalya'da gidilecek en iyi 5 plaj...

Adana'da gidilecek en iyi 5 plaj...

Kaynak: haber merkezi