Televizyon dünyasının fenomen dizisi 'Ömer'in yeni bölüm fragmanı, izleyicileri ekran başına kilitleyecek sahnelerle dolu. Karakterlerin kaderini değiştirecek olaylarla dolu fragman, diziseverlere büyük bir heyecan vaat ediyor. Yeni bölümde neler yaşanacak? İşte fragmanın detayları ve merak edilen soruların yanıtları!

Ömer 51. bölüm fragmanı yayınlandı

Ömer dizisinin son bölümünde: Ömer ve Gamze yaşadıkları hüzünlü vedanın ağırlığı ve keyifsizliği altındadır. Nurhayat ile açıklanması zor bir durumdayken Çiçek'i karşısında bulan Reşat, ondan hiç tahmin edemeyeceği bir yaklaşım görür. Samet'in tedavi olmasını isteyen Reşat, sonunda onu ikna etmeyi başarır. 
Ayrılık kararında ısrarcı olmasının nedenini merak eden Reşat, Gamze'den onu şaşırtan ve etkileyen bir gerekçe duyar. Zor bir dönemden geçen Ömer'e elinden geldiğince destek olmaya çalışan Reşat, evliliğe küsmemesini ve çocuk sahibi olmasını öğütleyerek, oğluna uygun birini bulması için Safiye'ye haber yollar. 
Nisa'yı kendisine yeniden aşık etmek isteyen Hakan, kendince bazı planlar yapar, Rahmi ve Fatma'nın yakınlığı ise yeni bir kriz yaratır. Ayrılık kararı alsalar da birbirinden kopamayan Ömer ile Gamze arasındaki çekişmeler devam ederken Gamze, onu derinden sarsan bir gelişmenin haberini alır.

Ömer 51. bölüm fragmanı izlemek için tıklayınız

Kaynak: HABER MERKEZİ