Galatasaray'ın başarılı teknik direktörü Okan Buruk, 2 yıllık yeni sözleşmesini imzaladığı törende gelecek planlarını ve transfer gündemini açıkladı. Sarı-kırmızılı takımın hedeflerini vurgulayan Buruk, özellikle transfer çalışmalarına ilişkin merak uyandıran açıklamalarda bulundu. İşte, Buruk'un sözleri ve İlkay Gündoğan transferiyle ilgili detaylar:

Okan Buruk Acikladi Ilkay Gundogan Galatasaraya Mi Geliyor (2)

Galatasaray'ın Hedefi Belli

Okan Buruk'un imza töreninde yaptığı açıklamalarda öne çıkan konulardan biri, Galatasaray'ın hedefleri oldu. Buruk, 25. şampiyonluk ve 5. yıldız için kararlı olduklarını belirtirken, bu hedef doğrultusunda takımı güçlendirmek adına transfer çalışmalarının da hız kazanacağının sinyalini verdi.

Transfer Gündeminde İlkay Gündoğan

Buruk'un transfer gündemine ilişkin açıklamaları arasında özellikle dikkat çeken isimlerden biri, İlkay Gündoğan oldu. Son yıllarda sık sık Galatasaray ile adı anılan Gündoğan'ın transferiyle ilgili merak uyandıran soruları yanıtlayan Buruk, oyuncunun üst düzey yeteneklere sahip olduğunu vurgulayarak her teknik adamın kadrosunda görmek isteyeceği bir isim olduğunu dile getirdi. Ayrıca, İlkay'ın geleceğiyle ilgili önemli bir ayrıntıyı da paylaşarak, oyuncunun Barcelona ile anlaştığına dair bilgisinin olduğunu ifade etti.

Okan Buruk'un açıklamaları, Galatasaray taraftarlarını heyecanlandırdı ve İlkay Gündoğan'ın Sarı-Kırmızılı formayı giyme ihtimalini gündeme getirdi. Ancak, transferin gerçekleşip gerçekleşmeyeceği ve İlkay'ın geleceğiyle ilgili net bir açıklama henüz yapılmadı. Galatasaraylılar, bu gelişmeleri yakından takip ediyor ve gelecek sezon için heyecanla beklemeye devam ediyor

Kaynak: Haber Merkezi