NOW TV, 9 Temmuz 2024 Salı için özenle seçilmiş bir yayın akışıyla izleyicilerini karşılıyor. Drama tutkunları için etkileyici diziler, ailecek keyif alacağınız programlar, heyecan dolu filmler ve daha fazlası ekranlarınızda! NOW TV'nin zengin içerikleriyle gününüzü renklendirmeye hazır olun!

Tolgshow Tolga Cevik 780X470

NOW TV yayın akışı (9 Temmuz 2024)

Televizyon izleyicileri, 9 Temmuz 2024 Salı günü NOW TV yayın akışı merakla bekliyor. Gün boyunca ekrana gelecek programları öğrenmek ve favori içeriklerini kaçırmamak isteyenler için detaylı bir liste sunuyoruz.

Kirli Sepeti 17 Bolum Fragmani Yayinlandi

01:15 - 03:30 | Fatih Ürek ile Gelin Görümce Yarışma programı. Ünlü sanatçı Fatih Ürek'in sunduğu bu yemek yarışmasında, dünürler, eltiler, gelinler ve görümceler hem lezzetli yemekler yapmak hem de 100 bin liralık büyük ödülü kazanmak için mücadele ediyorlar.

03:30 - 05:45 | Son Yaz Dizi. İdealist Cumhuriyet Savcısı Selim Kara, organize suç lideri Selçuk Taşkın’dan, 8 yıl önce hapse gönderdiği suç örgütünü çökertme davasında tanıklık yapma teklifini alır. Ancak Selçuk'un tek şartı vardır; Selim'in oğlu Akgün Gökalp Taşkın'ı koruması gerekmektedir. Bu durum, Selim’i ailesi ile işi arasında zor bir seçim yapmaya zorlar.

05:45 - 08:30 | Fatih Ürek ile Gelin Görümce Yarışma programı. Ünlü sanatçı Fatih Ürek'in sunduğu bu yemek yarışmasında, dünürler, eltiler, gelinler ve görümceler hem lezzetli yemekler yapmak hem de 100 bin liralık büyük ödülü kazanmak için mücadele ediyorlar.

08:30 - 10:00 | Çalar Saat Haber programı. Spordan sıcak haberlere, hava durumundan ekonomiye kadar gündem yaratacak röportajlar ve ilginç öyküler bu programda yer alıyor.

10:00 - 13:00 | Şevkat Yerimdar Dizi. Paris’ten İstanbul’a dönen Esin, ilk gününde Şevkat’in arabasına çarpar ve ardından bir kaza daha yaparak Şevkat’in başını yaralar. Bu olaylar, Şevkat ve Esin arasında komik bir aşk hikayesinin başlamasına sebep olur. Esin'in sakarlıkları ve dik başlılığı, Şevkat’in sinirlerini zorlarken, temiz kalbi ve güzelliği ile de Şevkat’i etkiler.

13:00 - 14:00 | Kirli Sepeti Dizi. Yukarıdakiler ve aşağıdakiler arasındaki büyük uçurumu konu alan bu dizi, aşkın, sırların ve yalanların arasındaki üç kadının bazen ağlatan, bazen güldüren hikayesini anlatıyor.

14:00 - 16:30 | Recep İvedik 3 Film. Babaannesinin ölümünden sonra depresyona giren Recep İvedik’in hayatına, uzaktan akrabası olan Zeynep girer. İstanbul’da üniversite okuyan Zeynep, kalacak yer bulamadığı için Recep’in evine yerleşir. Başlangıçta pek iyi anlaşamayan ikili, zamanla birbirlerine alışır ve Zeynep, Recep’in depresyonunu atlatmasına yardımcı olur.

16:30 - 19:00 | Fatih Ürek ile Gelin Görümce Yarışma programı. Ünlü sanatçı Fatih Ürek'in sunduğu bu yemek yarışmasında, dünürler, eltiler, gelinler ve görümceler hem lezzetli yemekler yapmak hem de 100 bin liralık büyük ödülü kazanmak için mücadele ediyorlar.

19:00 - 20:00 | NOW Ana Haber Haber programı. Türkiye ve dünyadan en sıcak gelişmeler ve çarpıcı görüntüler bu haber bülteninde izleyiciyle buluşuyor.

20:00 - 22:00 | Tolgshow Filtresiz Eğlence programı. Ünlü komedyen Tolga Çevik ve yönetmen Fırat Parlak’ın eğlenceli atışmalarıyla dolu programda, her hafta ünlü konuklar ağırlanıyor. Bu haftaki konuk ise sevilen şarkıcı Murat Boz.

22:00 - 00:00 | Tolgshow Filtresiz Eğlence programı. Ünlü komedyen Tolga Çevik ve yönetmen Fırat Parlak’ın eğlenceli atışmalarıyla dolu programda, her hafta ünlü konuklar ağırlanıyor. Bu haftaki konuk ise sevilen şarkıcı Murat Boz.

Kaynak: Haber Merkezi